Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sprawdzić czy eks mąż jest w KRS?

Polecane posty

Gość gość

Kto pomógłby mi to wylożyć krok po kroku? Zero nie placi marnych groszy na dzieci. Prokurator dostrzegł znamiona przestepstwa i sprawa jest już w sądzie. Wiem co ta szumowina będzie probowała wmowić sądowi na sprawie- że czeka na kredyt i jak go dostanie to splaci zadlużenie. Bajka o kredycie to kit dla sądu, przeciąganie w czasie. Ten czlowiek jest b zadluzony, hazardzista i wiem ze kiedys na pewno jakis bank do krs go wpisal. Teraz chcialabym miec pewnosc ze nadal tam jest,żeby obalic jego linię obrony w sądzie, że to tylko mydlenie oczu i że on nie ma zamiaru dlugu spłacić , nie mowiąc o dokładaniu tych marnych groszy co miesiąc do jedzenia,lekarstw i 1000 innych potrzeb dzieci. Pomóżcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba KRD a nie krs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka idealnie wkomponowała się w wykształconą dobrze zarabiającą i inteligentną kafeteriankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam odpowiedzi niestety... Do KAFETERIANKI powyżej- jednak moim skromnym zdaniem ty wkomponowałaś się o wiele lepiej niż autorka tematu. Powody: jad, zero pomocy czy życzliwości, pseudo inteligencja i robienie z siebie tej lepszej ( dlaczego nie mam pojęcia. Twój rzekomy wyż intelektualny jest raczej wątpliwy a najprawdopodobniej po prostu jesteś konkubiną albo siostrą podobnego łobuza jak ten opisany w poście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, krs to krajowy rejestr sądowy, tam są zapisani członkowie zarządów, rad nadzorczych i udziałowcy, a ex autorki pewnie do nich nie należy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×