Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BasiaiKinga

Jak zostać fotomodelką?

Polecane posty

Gość BasiaiKinga

Witamy Mamy na imie Kinga i Basia od dawna interesujemy się fotomodelingiem. Jeżeli któraś z was wie gdzie wysyłać swoje zdjecia itp żeby ktoś sie nami zainteresował i pokierował naszymi dalszymi krokami bardzo prosimy o pomoc z góry dzięQujemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trumanka
Skoro masz już portfolio to czas sprawić, by ktoś je zobaczył :) Dobrym miejscem będzie strona http://epicamodels.pl/ Jest to portal przeznaczony specjalnie dla takich osób jak Ty, które chcą być zauważone. Całkowicie za darmo zakładasz sobie tam konto, wstawiasz fotki i czekasz aż wrota do modelingu staną dla Ciebie otworem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskooo
warto zacząć od udziału w konkursach i pokazaniu się bez pośrednictwa agencji:) Widziałam sporo takich akcji, ostatnio na fejsie PH Matarnia ogłaszał się z takim konkursem:) Ten kto wygra zostaje twarzą ich jesiennej kampanii:) Wydaje mi się, że spoko opcja, na billboardach widzi Was masa ludzi, nie tylko łowcy z agencji modelek :) Chyba warto spróbować też w ten sposób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystianna
kaskooo jestem tego samego zdania, konkursy Matarni naprawdę pozwalają pokazać się wielu ludziom, ale nie zapominajmy też o tym, że nie tylko Matarnia takie konkursy organizuje jest ich o wiele wiele więcej, tylko trzeba dobrze poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskooo
zdecydowanie ;) teraz też mi się obiło o uszy, że Matarnia coś prowadzi dając szanse początkującym fotomodelkom/fotomodelom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielaa
Tak, tyle że aktualny konkurs Matarni to jest do całych rodzin skierowany, także trzeba namówić jeszcze domowników, żeby wziąć udział :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskooo
No niby tak, ale myślę, że jak się dowiedzą (zwłaszcza rodzice), że jak się wygra to Matarnia daje 4000zł na zakupy to myślę, że będą w stanie poświęcić chwilę na zdjęcie :) A dla początkujących fotomodelek to zawsze jakaś szansa na bycie zauważonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurysia
Hehe ja myślę, że te 4 tys. które Matarnia daje po wygranej to bardziej ciebie kuszą kaskooo niż miałyby rodziców przekonać :P ale w sumie czego się dla swojego dziecka nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskooo
:D Myślę, że jakbym podsumowała ile hajsu zostawiamy między innymi w Matarni średnio raz na miesiąc to i oni będą przeszczęśliwi,że mogą jakoś zaoszczędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj znając życie to chyba pieniądze wygrane w konkursie nie stałyby się oszczędnością - szczególnie gdybym to ja je wygrała, Szaleństwo w matarni potrwało by pewnie dzień i po oszczędnościach nie pozostało by nic, taki już mam charakter, że jak coś łatwo przychodzi, to i łatwo odchodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święęęęęęete słowa, pieniądze wygrane wydaje się łatwiej niż zarobione :p Już nie raz tego doświadczyłam, a podejrzewam, że większość Pań po wygranej w konkursie matarni wydałaby kasę nie na zakuy do domu, ale żeby sobie raz w życiu nie odmawiać chociaż rzez chwilę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahhhh tak.. skoro to będą pieniądze Matarni, to z pewnością będzie łatwiej je wydać niż zarobione :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie może i racja, chociaż z drugiej strony to ten cały konkurs matarni ma kilka etapów, przez któe się trzeba przebić więc wygrana to wcale nie jest tak na hop siup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juy teray to i na hop siup. bo do ko}ca sierpnia można na fejsie matarni wrzucać zdjęcia i na nie głosować, a juz czasu niewiele zostało przecież, no co do końca tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale w sumie jak sie wrzuci zdjęcie do apki na fejsie matarni to zawsze można też znajomych poprosić o zagłosowanie na nas i znajomych znajomych :p jeszcze może coś z tego wyjsc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak, też jestem tego samego zdania, skoro Matarnia daje możliwość wrzucania zdjęć do końca miesiąc to i do końca miesiąca jest możliwość przejścia do kolejnego etapu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×