Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baraneeeek-ek

jaka najlepsza szczoteczka do zebow z aparatem!

Polecane posty

Gość baraneeeek-ek

Prosze o opinie. Z aparatem na zebach trudno jest tak samo dobrze zadbac o higieene, jak bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczucha
nie powiedzial ci ortodonta zebys kupila specjalna szczoteczke? ja widzialam tylko takie szczoteczki do aparatu z 20och firm, raczej nie roznily sie jakoscia. otos maja one takie podluzne wglebienie we wlosiu ze mozesz czyscic jednoczesnie zebu i aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam takiej normalnej któa bardzo szybko się niszczyło i tkaoiej specjalnej z dwoma rzędami włosków;-) nie odczuwałam większej różnicy. Ale mogę dodać z doświadczenia ,że warto inwestować w dobry płyn do płukania ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ja uzywalam takiej specjalnej do aparatow, mozna kupic w drogeriach typu superpharm, albo rossman czy drogeria natura.poszukaj a znajdziesz :) sa tez takie koncowki do szczoteczek elektrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka szczoteczek
Ja nosze aparat od miesiaca i w sklepie z artykulami dentystycznymi zakupilam caly arsenal szczoteczek specjalnych do aparatu.Są rozne :taką praktycznie jak zwykla tylko ma takie wglebienie na srodku,jednopeczkową jest taka ogrągla cieniutka dobra jest do miejsc gdzie sie naprawde ciezko dostac, a najfajniejsza jest taka malutka wyglada jak szczotka do mycia butelek tylko jej miniaturka jest super jezeli cos gdzies utkwi gdzies w aparacie zwlaszcza jakies mieso i jeszcze mam taka okraglą cos jak ta jednopeczkowa tylko troche szersza.Zaplacilam za nie mniej wiecej okolo 8 zl. za jedna.Najlepiej znajdz taki sklep z zaopatrzeniem dla dentystow tam Ci doradza .Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Noszę teraz aparat i chyba tylko jedna szczoteczka manualna jest na rynku, która umożliwia dopasowanie pojedynczych końcówek, ze sklepu paro.com.pl. Z tego co kojarzę, około 13 końcówek mają w ofercie. Taniej wychodzi niż użytkowanie szczoteczki elektrycznej. Włosie miękkie i gęste, zero podrażnień, nic się nie wcina w zębach. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam szczoteczki sonicznej Panasonic i sprawdzała się dobrze, wszystko potrafiła uprzątnąć jak trzeba :) Moim zdaniem działa lepiej niż tradycyjna a jest delikatniejsza niż elektryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczoteczka soniczna i irygator załatwiają sprawę. :) Mam obie rzeczy od Panasonica i moim zdaniem sprawdzają się doskonale, bardzo dokładnie czyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczoteczka soniczna jakoś delikatnie szorować, sama mam aparat i polecam produkty panasonica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkakowal
Ja używam sonicznej z Oral B i jestem zadowolona. Myję zęby po każdym posiłku a rano i wieczorem dodatkowo płuczę którymś płynem z www.listerine.pl (teraz mam akurat z zieloną herbatą, ale kupuję ten, który mi w rękę wpadnie albo jest akurat w promocji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×