Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stefffek

Jaki portal randkowy wybrać

Polecane posty

Gość stefffek

Dobiłem już 35 i chyba czas się ustatkować. Nie interesuja mnie jakies małolaty szukające przygód, tylko dojrzałe kobiety, które znaja życie i szukają czegoś na stałe. W realu mam pecha i trafiam albo na dobre kochanki, z którymi nie mam o czym pogadać, albo na interesujące dziewczyny, które sa oziębłe w łóżku. Słyszałem, że przez neta mozna się łatwiej spasować. Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już ma być to portal randkowy, to tylko płatny.Dlaczego?bo osoba,która już wydaje pieniądze oczekuje zamierzonego efektu w tym przypadku znalezienie partnera.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffek
Dzięki za odzew. Możesz polecic coś konkretnego dla kogoś w moim wieku (dziewczyny w przedziale 28-34)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, portale tego typu w większości są płatne, ale nie zniechęca to różnych nieciekawych typów kobiecych i męskich, którym wcale nie musi zależeć na związku. Te opłaty są na tyle małe, że i tak ludzie tam wchodzą, by leczyć kompleksy, szukać przygód itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najpopularniejszy portal to sympatia. też jest poniekąd płatna:o Na każdym portalu są osoby w różnym wieku wiec wyszukujesz sobie w takim przedziale jaki cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffek
Wydaje mi się, że po dłuższej konwersacji będę w stanie określić z kim mam do czynienia. Ważne, że będę mógł wybierać z węższego grona w kręgu moich zainteresowań. To zaoszczędzi dużo czasu i rozczarowań. Wciąż proszę o konkrety. Słyszałem tylko co nieco o sympatii (nic pozytywnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyl z radomia
Na sympatii jak chcesz poznać kobietę w wieku o którym wspomniałeś, to musisz być ogarniety życiowo - dobra, dobrze płatna praca, auto, mieszkanie w dużym mieście to jest tam PODSTAWA. O fotografii i to takiej przystojnej nawet nie wspominam, bo bez tego to już najmniejszych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Twoo tam moj maz znalazl sobie kochanke i zostawil mnie z 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no duzo tego jest no sporo ale no nie wiem po prostu trudno to zrozumiec czasami oczywiscie no 👄 www.youtube.com/watch?v=EqOI81uH7eQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o sympatii słyszałem różne rzeczy ale znam też pare która sie tam poznała i są już długo razem w udanym związku, nie są ani brzydcy ani jacyś dziwni, a oszustów albo osoby piszące nieprawdę czy wstawiajace fotki nie oddajace rzeczywistości spotkasz pewnie na każdym takim portalu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja bazyl , od faceta 35lat już się niestety wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
o sympatii jest najwięcej wszelakich opinii bo jest najpopularniejsza i działa już dosyć długo, jakoś nie wydaje mi sie żeby ludzie na innych portalach randkowych szczególnie różnili sie od tych z sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takich portalach jest mnóstwo materialistek, oszustek, kobiet szukających wrażeń, kobiet z problemami psychicznymi, zaniedbanych, których nikt nei chciał w rzeczywistości, z kosmicznymi wymaganiami, z długami, uzależnieniami i szeregiem innych patologii i niedoborów. Takie są konkrety i tyle ci mogę powiedzieć po dwóch latach siedzenia na dwóch różnych portalach których nazwy nie będę wymieniać, aczkolwiek to jedne z najpopularniejszych w Pl. Szukaj w rzeczywistości! Bo net to jedna wielka strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffek
Bazyl, spoko. Jestem dobrze ustawiony i na warunki tez nie narzekam. Chodzi mi właśnie o to, żeby nie pokazać tego na profilu. Chcę, żeby ona zainteresowała sie mną, a nie moim portfelem. Skoro tak, to chyba wybiore sympatię. Najwiekszy wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffek
W realu jak pisałem nie mam szczęścia i męczą mnie juz kolejne marzycielki, które szukają księcia czy desperatki chcące sie jutro hajtac a pojutrze robic dzieci. Ciężko o wolna, i poukładana kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam m-c na eDarling ale to o d**e potłuc. Nie przedłużyłam swojego członkostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
autorze, musisz wiedzieć że na portalu randkowym jeszcze ciężej:o ale zawsze to jakaś okazja do poznania osób których inaczej może byś nigdy w życiu nie spotkał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie, ty sobie lepiej sam bądż, skoro kobiety c**przeszkadzają, masz prawie 40, a nie myslisz o slubie. po co d**e chcesz zawracać kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha to w necie na pewno spotkasz desperatkę O WIELE RZADZIEJ :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffek
O ślubie pomyślę, gdy będe miał pewność. Do tego trzeba pomieszkać razem przynajmniej parę lat. Wiem że to przeszkadza wielu kobietom i dlatego chce znaleźć poukładaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z zamościa
czyli chcesz się chajtnąć ok 40tki ?? to szukaj starej panny po 30tce lub rozwódki z dzieckiem a nie zwaracaj głowy dziewczynom przed 30tką !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffek
kaska z zamościa (raczej spod zamościa) podobnie jak wcześniejsza pannica z pcimia dolnego: Dorośnijcie! Nie wszyscy żyja opinia probosza czy sąsiadów. Najszczęśliwsze związki jakie znam nie zostały sformalizowane do dzis (jeden 14 lat razem) lub zostały po wielu latach. Za to wszystkie szybko zaobrączkowane pary spotkały jeszcze szybsze problemy. XIX wieczne pannice mnie nie interesuja, dlatego chcę szukać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kims takim jak ty na podstawie tego, jak się wypowiadasz, nigdy bym się nie umówiła i współczuję tej desperatce, która się na to zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę mógł wybierać z węższego grona w kręgu moich zainteresowań xxx To ty będziesz wybierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffek
Widzę, że średniowieczna mentalność góruje również w sieci. Dziękuję za wszystkie pomocne komentarze. Czas ruszyć na poszukiwanie swojej nieszczęśnicy ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc anallnyy
Witaj a zemną umowisz gosciu się?Masz scisłą dupkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kims takim jak ty na podstawie tego, jak się wypowiadasz, nigdy bym się nie umówiła xx Dokładnie. Raczej nie zawrócisz w głowie sensownej dziewczynie i całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do tego trzeba pomieszkać razem przynajmniej parę lat. Wiem że to przeszkadza wielu kobietom i dlatego chce znaleźć poukładaną" Poukładana nie zamieszka na parę lat z facetem, który się w żaden sposób nie deklaruje. Strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, która normalna będzie czekała, aż chłopaczek w dojrzałym ciele raczy dorosnąć i się określić? Kobieta ma mniej czasu na założenie rodziny, każdy normalny facet by to zrozumiał- a to, co pisze autor brzmi egoistycznie i pokazuje kompletny brak dojrzałości, empatii etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×