Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki prezent na chrzciny dla chlopca i dziewczynki

Polecane posty

Gość gość

za 2 tyg. sa podwojne chrzciny. i probolem co kupic. nie jestem chrzestna. tylko ciocia. syn siostry oraz corka kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ile planujesz kupić prezent ? Jaki wiek dzieci ? Ludzie różne rzeczy kupują - łańcuszki , złote smoczki / łyżeczki z grawerem , zabawki,ciuszki etc. Ja ostatnio byłam na dwóch takich uroczystościach - różne rodziny. Chłopcu ( miał 4 miesiące ) kupiłam matę edukacyjną. Dziewczynce - dałam kartkę i 100 zł ( rodzice zbierali na krzesło do karmienia ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 300zł na 2 dzieci. dziewczynka rok. a chlopiec 5 miesiecy. dodam ze dzieci wszystko maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Daj pieniądze w kopercie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla rocznego dziecka : Wpisz na allegro "sztućce dla dzieci " - są w ozdobnych skrzynkach , grawerowane. A jak się Tobie one nie podobają to może jakiś pojazd do odpychania się nóżkami ( jeździk ) , stolik edukacyjny , kolczyki ( na przyszłość :P) A dla młodszego : Zobacz z kolekcji fisher price ( nie wiem czy dobrze napisałam :P ) mają bogatą ofertę - książeczki edukacyjne,klocki, zabawki do wózka,do wanny etc. Lub daj kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelope007
Myślę, ze najsensowniej dać pieniądze. Tak się teraz robi i to jest jednak, przynajmniej wg mnie najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo mozesz kupić jakieś fajne zabawki np. od Skip Hopa (nowa marka na rynku, mają świetne produkty dla dzieci) albo gry xbox? Masz sporo do wyboru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×