Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesia1920

Jakie duze macie mieszkanie, ile metrow i na ile osob?

Polecane posty

Gość niesia1920

Prosze o wasze wypowiedzi!!:) Ja mieszkam z mezem w bloku, 32m, dwa malutkie pokoiki, niespelna 4m ma kuchnia (ale z oknem!) i bez balkonu. Dzieci na razie nie mamy. Mieszkanie kupilismy na kredyt, bo swierdzilismy, ze placenie za wynajem sie nie oplaca, a sami nie jestesmy w stanie uskladac w ciagu paru lat ponad 100tys. zlotych. Tak wiec niezaleznie od tego, ze mieszkanie jest male, bardzo sie nim cieszymy. Raty placimy tyle co wczesniej odstepnego, ale juz za swoje. Mysle, ze 1 max dwoje dzieci wychowa sie w dwoch pokoikach...Mieszkanie nie jest przjesciowe,i to rowniez duzy plus. Bedzie jeden pokoj dla nas, drugi dla dziecka/dzieci. Dlatego do tego drugiego pokoju za bardzo sie nie przyzwyczajamy Nie stac nas na wiecej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byla cena tego mieszkania
ja mam 85m2 na cztery osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość festywawa
80m2 na 4 osoby i 2 psy plus maly ogrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 m.kw. 3 pokoje, 3 osoby, kredyt na 20 lat, zostało 17 :) kredyt plus czynsz to ok. 150% tego, co płaciliśmy za wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja napisze moze :)
mieszkanie 60 metrów, nowe budownictwo, 2 sypialnie plus kuchnia połączona z salonem, balkon ok.10 metrów;) jestem happy że mam takie śliczne mieszkanie;) a raczej mamy z narzeczonym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdc
lepiej jakbyś miała na siebie, a nie do spółki z narzeczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ja mam 44,5m , dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka połaczona z wc, mieszkam tylko z synem 9-cio letnim i nie wyobrażam sobie gdyby mieszkała z nami jakaś trzecia osoba, mam wrażenie, że byśmy się dupami zabijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina z m3
my czekamy na nowe od developera, 3 osoby 57 m2. kredyt dostalismy ( w koncu po wileu walkach z bankami ) dzieki stronce i-kredytowy.pl szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota imieniny kota....
40m2 + balkon na dwie osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na tak tak tak
80m dwie osoby, trzy pokoje, nowe budownictwo, kuchnia oddzielna, balkon 8 m, kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nierób a nie chciałbyś
kotu sprawić towarzystwa? nie, nie oferuję siebie :P :D ale z doświadczenia wiem, że dwa koty nie nudzą się razem tak jak jeden kot sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbbhffbhgffg
70 m kwadratowych na 4 osoby + pies :O czyli 3 pokoje,malutki balkon odzielnie kibel i łazienka i malutka kuchnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6Coolka
Nierób w totka wygrałes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sam nie mam nikogo
ok 70m kw. 3 pokoje, kuchnia i łazienka + spory ogródek przed domem - na jedną osobę tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia1920
To wiedze, ze wiekszosc w Was ma duze mieszkania. A moze jednak ktos mieszka nieco skromnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męzczyzna lat 28
mieszkam sam z rodzicami dom jednorodzinny około 90 mkw powierzchni użytkowej parter i taka wyższa piwnica jest jeszcze możliwość zaadaptowania strychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
90 metrów, składające się z dwóch pięter - połączone drewnianymi schodami Prudlik. Rodzice zajmują jedną część, a my drugą. Idealny układ, bo nikt nikomu nie wchodzi w paradę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Ja z mężem 36m2 ale nie ma 2 tylko jeden pokój. Chcieli bysmy miec dziecko teraz ale nie wychodzi coś :(-z przyczyn zdrowotnych u mnie. Mieszkanie wynajmujemy a za miasten na wiosne ruszamy z budową domu. ale myśle ze 4-5 lat posiedzimy na wynajmowanym. Płacimy wszystkiego 800 zł juz z internetem czynszem wodą światłem i tv. Ale baaardzo dobrze nam sie mieszka bo sami!!!!!:) ja 22 mąz 27 lat jakby kto pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja mam
dwa pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja. 46 m^2. Mieszkam sam. Pod czterech latach oszczędzania kupiłem. Jestem robotnikiem budowlanym, wykwalifikowanym żelbeciarzem. Okolica b.dobra, miasto duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja mam
A i czynszu mam 420 (w tym zimna woda, śmieci, sprzątanie, ogrzewanie i serwis w razie awarii) reszta mediów jakieś 250-300, zależy od zużycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztagb
28m2 i 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a my znowu mamy
mieszkanie w nowym budownictwie, 3 pokoje - 57,5m2, balkon 8m2 oczywiście kredyt na 30 lat:O 4 osoby: my i dwójka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a my znowu mamy
dobrze, że chociaż bez czynszowe i ogrzewanie gazowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i???? Co w związku z tym bo nie rozumiem po co ten temat? Skoro i tak musi tak być i nie zastanawiacie sie czy zbierać na większe mieszkanie czy nie. Odpowiadając na temat my mamy większe mieszkanie, za duże według mnie, ale ogólnie uważam ze w mieszkaniu koniecznie powinien być pokój dzienny taki dla wszystkich, kuchnia osobna albo aneks, wasza sypialnia i pokój dla dziecka, ewentualnie małe dzieci mogą mieć pokój wspólny, ale kiedy już są w wieku szkolnym uważam że każde powinno mieć swój pokój. I to tyle, ja tak uważam, a wszyscy inni mogą sobie mieszkać każdy osobno w swoim mieszkaniu, albo rodzinami w jednym pokoju, albo w szufladach nawet, nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to po co?
Porównać i dowiedzieć się. Nie porównujesz ceny między sklepami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjgfhdghj
Dom rodzinny, w którym jeszcze przez dwa miesiące będę mieszkać, ma jakieś 120m^2. 5 pokoi, dwie łazienki i kuchnia z jadalnią. Za dwa miesiące wprowadzam się do własnego mieszkania z narzeczonym. Mieszkanie ma ok. 60m^2: 2 pokoje, kuchnia i łazienka. W momencie, w którym się wprowadzimy do tego mieszkania, rozpoczniemy budowę domu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×