Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesia1920

Jakie duze macie mieszkanie, ile metrow i na ile osob?

Polecane posty

Gość balabina
zona modna - to po co zmieniałas mieszkanie na gorsze, mniej wygodne (wg ciebie) ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie w wieżowcu, 59m, trzy maleńkie pokoje, łazienka z ubikacją, kuchnia i balkon - 3 osoby i kot. Jest mi tu za ciasno :-( Do tego beznadziejny widok z okna- z jednej strony na główną ulicę a z drugiej na komisariat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaaaa898989
Ja mam swoje mieszkanie w bloku, 70 metrów, 2 duże pokoje i 2 mniejsze pokoiki czyli razem 4, kuchnia wąska ale długa, duży balkon, duży przedpokój. Nie mieszkam tam, chce to mieszkanie komuś wynajac. Teraz mieszkam z narzeczonym w domu, mamy dla siebie 1 piętro które ma 85 metrów, duży salon, kuchnia malutka, łazienka, przedpokój spory i 3 pokoje na nas dwóch i 2 duże balkony. sporo jest miejsca, dla mnie aż za dużo. Ale cieszę się że tak mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od niedawna mieszkam na 69m2 - ja i mąż + lada dzień dziecko, ale wcześniej mieszkaliśmy 2 lata na kawalerce, wykupiliśmy ją ze spółdzielni tanio i sprzedaliśmy za normalną cenę i kupiliśmy to obecne mieszkanie, resztę kasy mieliśmy z oszczędności + od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 metrów, 3 pokoje + kuchnia i dwie łazienki, taras 15 metrów i jeden balkon 8 od razu chcieliśmy 3 pokoje żeby dziecko miało swój oddzielny a my sypialnie, 50% kredytu na 10 lat i 50% wkład własny teraz stwierdzam ze metraż nie jest tak istotny ale ważne ze u siebie a nie na wynajętym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja powiem
Cóż mieliśmy dom 350 m , niestety okazało sie ze jest kupa roboty bo działka / ogród 1200m . Dzieci nie będziemy miec dlatego sprzedaliśmy dom i kupiliśmy mieszkanie z widokiem na morze na 44 pietrze( nie powiem gdzie bo i tak nie uwierzycie ) Mieszkanie to salon + 2 sypialnie z przyległymi łazienkami+ kuchnia z przyległym pokoikiem +prysznica wc dla gosposi , powder room dla gości Miejsce garażowe W apartamentowcu jest swimming pool, sauna , gym, 2 lata temu kosztowało 1.5 milion, teraz wycenione na 2,3 milion. Kredytu nie mamy jeszcze kasy zostało ze sprzedaży domu, Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja powiem
Acha i mieszkam z mężem i jest tez gosposia na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja powiem
Mieszkanie ma 150 m kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję ;-( co to za życie w takim trójkącie ;-( my też dom sprzedaliśmy, bo nie ogarnialiśmy jak trzeba...duży był, ponad 300m, stary...remontowaliśmy na raty, ale to wszystko nas przerastało. Mam mieszkanie w bloku, teraz tu mieszkamy. Planujemy budowę niebawem, domek będzie mały i ekonomiczny /mam nadzieję/. Na ten moment 62m - my i 2 dzieci. Mamy duży salon z przylegającą sypialnią, dzieci osobne pokoje z wejściem z przedpokoju, niewielką kuchnię, łazienkę, ubikację. W sumie wystarczy, tylko podwórka mi brakuje, przyzwyczaiłam się do kawy na leżaczku... a tu balkonik mały ;-( za to widoki z okna piękne - park, las, ścieżki rowerowe wzdłuż rzeki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabura
nasze ma 65 m ale jest na 4 wysokie,nas dwoje i dwójka potomstwa,kuchnia z pokojem gościnnym ,dzieciaki maja po swojej klitce,jeszcze sypialenka nasza,gdzie przez drzwi wskakuje się na łoże ,Lazienka.Dobrze,że wysokie to piętrowo można było mebelki poustawiać i trochę przestrzeni zostało.bardzo bym chciała domek z ogródkiem ale musielibyśmy wziąć kredyt na jakieś 200 lat aby spokojnie żyć,chyba nikt nam takiego nie da,ledwo na 10 dali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa29
jakieś 85 m na 3 osoby.Duże pokoje,kuchnia,łazienka,ganek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arabura - jeszcze będziesz miała domek ;-) ja mieszkałam 12 lat na swoim, ale to nie był wymarzony domek tylko domisko przeogromne...ani nagrzać, ani ogarnąć...teraz w bloku mam wygodnie, ale rozglądamy się za działką i będziemy budować coś swojego. Też raczej za gotówkę nie wyjdzie, na wykończenie będzie trzeba pewnie coś myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz pisalo z e malzenstwo z 9 dzieci mieszka na 30 metrach kwadratowych -dzieci w ogole jest 11 ale 2 najstarszych juz wyszlo z domu -tak kaza tzw autorytety jak najwiecej dzieci na jak najmniejszym metrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
110metrow dwa pokoje salon kuchni z jadalnia przedpokoj garderoba i kotlownia.Cale pietro kamienicy.tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja powiem
NO COMMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 m2 wlasnosciowe dostalam w prezencie od rodzicow za zdana magisterke, mieszkam z mezem, na razie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim mieszkaniem jest cały świat, gdzie se nie przycupne to moja sypialnia. gdzie sie nie wysram tak mój kibel. życie, ciesz się z 32 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na 3 + pies,mamy mieszkanie nad morzem 40m spędzamy tam ok 3-miesięcy w roku na stałe bytujemy w domu 180m na południu Polski i dom jest jak na razie za duży,ale może nas przybędzie i raptem będzie nas 5(prawdopodobieństwo bliźniąt) i wtedy będzie metraż optymalny,ale zaczynaliśmy od tego mieszkanka i stwierdziliśmy,że nie sprzedamy,może kiedyś dziec**pójdą w nasze ślady na Politechnikę Gdańską i mieszkanie się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallaaallalal
120 mk, jeden balkon, dwie osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat 75 m 2
Mamy z mężem 2 mieszkania jedno 75 m 2 które kupilismy niedawno, są dwa pokoje , duża kuchnia , jeszcze będe miała po babci 52 m 2 - 2 pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng Shuei
Mieszkałam w kamienicy bez toalety czy łazienki w 2 pokojach z kuchnia . Było nas tam 4 osoby :( Teraz mam duże mieszkanie 3 pokoje , 2 łazienki , kuchnia , salon 130m na 2 osoby Brat ma dom 270 m na dużej działce 3 sypialnie , salon , piwnice , garaż na 3 osoby. Awans jak na patologiczne pochodzenie ? Starzy dalej w kamienicy , wóda i balanga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella me
około 100 m2 , na jedna osobą, o dużo za dużo chcę kupić mieszkanie okoóo 48m2 2-3 pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim rodzinnym domu: 110 m kw., parter (sypialnia, salon, kuchnia, weranda, taras, ubikacja) i piętro (łazienka, cztery pokoje, w tym jeden przejściowy, balkon). Na 5 osób. Przez to przyzwyczaiłam się do przestrzeni, przykro mi, że niektórzy całymi rodzinami żyją na 30 m :c Niedługo wyprowadzamy się do mieszkania po moich dziadkach, 60 m kw., łazienka, ubikacja, kuchnia, dwa pokoje plus salon, balkon. Pewnie dwójkę dzieci można by mieć :) max 3, gdyby salon przerobić na dwa pokoje. Chcielibyśmy w przyszłości wybudować własny dom, ale pewnie nie będzie nas stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 metrów ( 3 pokoje + kuchnia + łazienka z toaletą osobno) i dwa tarasy w sumie każdy po 10 metrów, kupione za gotówkę, na razie mieszkamy sami - ja i mąż, ale mamy w planach jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200m2 na 3 osoby. Wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
67m2, 3 pokoje, kuchnia, lazienka, balkonik, maly ogrodek. Ja + mąż + synek. Wystarcza nam w zupelnosci, domku wolnostojacego za nic bym nie chciała ale jakbym miała 500tys na zbyciu to kupilabym szeregowke 110m2 z ogrodkiem 50m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie chciałabyś domu wolnostojącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devonshire
65 m2, 3 pokoje, dwa balkony. Jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgonianin
240m + strych i piwnica , garaż na 5 aut, + 100m budynek gospodarczy. na 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×