Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konto bankowe

Jakie KONTO- studenckie czy zwykłe.Który BANK polecacie????

Polecane posty

Gość konto bankowe

Chce zmienić konto- do tej pory miałem studenckie wWBKu ale nie jestem zadowolony. Zastanawiam się czy opłaca się zakładać studenckie czy lepiej poszukać w ofercie zwykłych kont?? Możecie polecic konto w banku z którego jestescie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam.........
eurokonto akademickie w pekao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam studenckie, ale w PKO, + inteligo, za miesiąc wychodzi 3 zł, bez inteligoo 2zł,..ale dla mnie najw było to aby bankomat był blisko..:D:D:D....niew iem czy to dobry bank, i dobre konto...za rachunek kasa jest mała..nigdy mnie niczym nie zdenerwowali..nie wiem,,chyba OK..:):)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaz
dlaczego to w wbk Ci nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studenckie w Kredyt Banku. Opłata za prowadzenie konta 2 zł, kasę możesz brać bez prowizji w bakomatach Spółdzielczego i BGŻ, no i KB of course. Możesz sobie sprawdzać stan konta przez internet, za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trombocyt a z bankomatami
nie ma problemu ?? tj czy nie ma ich mało bo np PKO ma przewage zawsze jakis banbkomat sie trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wracając do tematu
czy ktoś korzysta z BpH ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppuuuuupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież w WBK też można za darmo sprawdzać konto przez net i do 30 NIC się nie płaci za prowadzenie konta więc jak dla mnie najlepszy wybór, a tu widzę, że jeszcze płacicie za konto..bez przesady...aha i BPH ODRADZAM nikomu nie życzę tego co ja z nimi przeszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaz
Sexi 21 właśnie dlatego pytam autora tematu co mu nie pasuje w WBK, ja tam mam z nimi zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnow bpH
mozna bez prowizji pobierac z bankomatów innych banków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyciągu zobaczyłaem
że za wyplate z okienka pobrali odemnie 5 zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze rozpisałam się na stronę i mi wcięło.. przepraszam ale nie napiszę tego po raz drugi bo się wkurzyłam na maxa w tym momencie, odradzam tylko BPH i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie WBK ja polecam wlasnie, co Ci tam nie pasuje, jesli pobierasz kase z bankomatu WBK to prowadze3nie konta za darmo, karta kazda kolejna za darmo, nic nie zabierają, [tez mialam tam studenckie 5 lat]. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Każdemu studentowi przyda się własne konto studenckie. Zajrzyjcie na http://www.konto-studenckie.pl/ i sprawdźcie jak wybrać świadomie swoje konto studenckie. Skorzystaj z porównywarki kont studenckich by wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konto studenckie
Zapraszam na stronę http://www.konto-studenckie.pl/ - wiele rankingów i porównań różnych kont studenckich. Informacje o zaletach kont studenckich. Gdzie szukać tanich kont studenckich. Zapraszam na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×