Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienka.....2007

jakie sklepy są w silesi ????

Polecane posty

Gość kasienka.....2007

tak jak w temacie- i czy daleko jest ta galeria od dworca katowickiego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co mi kumpela
mowila to jest wieksze niz ARKADIA w Warszawie..sa wszystkie sklepy jakie sobie duszyczka zapragnie..tez mam zamiar wybrac sie..a mozna tam docjechac tramwajami kurde nie pamietam jakimi liniami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na strone
SILESII i sie wszystkiego dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesia city center
i obuwie, galanteria skórzana 4 You moda 5-10-15 dzieciece A.Blikle restauracje i kawiarnie Adidas sport Aldo obuwie, galanteria skórzana Almi Art uslugi/inne Almi Cafe restauracje i kawiarnie Almi Decor wyp domu Apart Exclusive jubilerzy i akcesoria Apart Goldstory jubilerzy i akcesoria Apia obuwie, galanteria skórzana Bank Millenium uslugi/inne Bata obuwie, galanteria skórzana Benetton Kids dzieciece Benetton, Sisley moda Berchet dzieciece Bershka moda Betty Barclay moda Bierhalle restauracje i kawiarnie Bierhalle restauracje i kawiarnie Big Star, Levi's, Mustang moda Big Stone moda Billabong Quiksilver sport Biuro Zarządu Silesia City Center żadna Blay obuwie, galanteria skórzana Bolero moda Buduar - sklep z bielizną moda Burton Kosmos sport Bytom moda C & A moda Cafe Arco restauracje i kawiarnie Cafe Chopin restauracje i kawiarnie Cafe Club restauracje i kawiarnie cafepoint restauracje i kawiarnie Camaieu moda Camel - Lemac moda Carmella restauracje i kawiarnie Carmella restauracje i kawiarnie CCC obuwie, galanteria skórzana Chateau Blanc restauracje i kawiarnie Cinema City rozrywka Cocco Bello moda Coffee Heaven restauracje i kawiarnie Cool-t obuwie, galanteria skórzana Cropptown moda Damex moda Danija obuwie, galanteria skórzana Deep moda Deichmann obuwie, galanteria skórzana Digel moda Diverse moda Douglas zdrowie Duka wyp domu Ecco obuwie, galanteria skórzana Echo moda Ekspres uslugi/inne Eldorado moda EMPiK multimedia Esprit moda Eurobank uslugi/inne Extravaganza moda Fotojoker uslugi/inne Franco Feruzzi moda Galeria Kwiatowa Eskada Lux uslugi/inne Galeria Prezentów jubilerzy i akcesoria Gapa moda Gatta moda Germanos uslugi/inne Gianni obuwie, galanteria skórzana Gino Rossi obuwie, galanteria skórzana Gorseteria moda Greenpoint moda Grycan restauracje i kawiarnie Hair Coif zdrowie Heavy Duty obuwie, galanteria skórzana Hego's obuwie, galanteria skórzana Hera moda Hexeline moda Hi Mountain sport House moda Hugo Boss moda Impresja wyp domu Inglot zdrowie Intercom uslugi/inne Intermoda moda Intersport sport Jacqueline Riu moda Jaguar Apex obuwie, galanteria skórzana Jean Louis David zdrowie Jeans Club moda Kaligraf jubilerzy i akcesoria Karen Notebook multimedia Kazar obuwie, galanteria skórzana Kebab House restauracje i kawiarnie KFC restauracje i kawiarnie Klinika Pięknych Dłoni zdrowie Kolporter multimedia Komputronik multimedia Kuchnia Śląska restauracje i kawiarnie La Passion du Vin restauracje i kawiarnie La Vite restauracje i kawiarnie Lee Cooper moda Lee Wrangler moda Leopardi obuwie, galanteria skórzana L'Occitane en Provence zdrowie L'oiseau bleu moda Magnolia jubilerzy i akcesoria Mango moda Marc Cain moda Marella moda Marina Rinaldi moda Marlboro Classics moda Max Mara moda Maxcotton wyp domu Mc Donald's restauracje i kawiarnie Mc Donald's restauracje i kawiarnie Megapunkt wyp domu Mexx moda Mirage Accessories moda Molton moda Monnari moda Morgan Trinity moda Murphy & NYE moda Mydło i Powidło zdrowie Nalewki i inne uslugi/inne New Yorker moda Nici Diddle dzieciece Nike sport Nordea Bank uslugi/inne North Fish restauracje i kawiarnie Ochnik obuwie, galanteria skórzana Off the Lip moda Opticus uslugi/inne Orange uslugi/inne Orsay moda Panda obuwie, galanteria skórzana Papierośnica uslugi/inne Pawo moda Pierre Cardin moda Pizza Hut restauracje i kawiarnie Pizza Pai restauracje i kawiarnie Planet Outdoor sport Plus GSM uslugi/inne Pralnia ekologiczna uslugi/inne Promod moda Próchnik moda Puma sport Reebok sport Replay moda Reporter moda Reserved moda Rossmann zdrowie Roy Robson moda Royal Collection moda Rubicon wyp domu Ruch multimedia Ryłko obuwie, galanteria skórzana Salomon sport Samsonite obuwie, galanteria skórzana Sander obuwie, galanteria skórzana Saturn multimedia Schiesser moda Sephora zdrowie Simple Creative Products moda Smith's moda Smyk dzieciece Solar moda Sphinx restauracje i kawiarnie Stefanel moda Stendera Zjepiu Fabrika zdrowie Studio Diament jubilerzy i akcesoria Sunset Suits moda SUPER-PHARM apteka zdrowie Szefler moda Świat Spinek jubilerzy i akcesoria Taboo moda Tai-Pei restauracje i kawiarnie Tally Weijl moda Tatuum moda Telepunkt uslugi/inne Tesco hypermarket The Athlete's Foot sport Timberland moda Top Men moda Top Secret moda Traveland - biuro podróży uslugi/inne Triumph Viamod moda Troll moda TRU TRUSSARDI moda Venezia obuwie, galanteria skórzana Vero Moda moda VIP Collection obuwie, galanteria skórzana Vision Express uslugi/inne Vision Express Trendy zdrowie Vistula moda Vitaland zdrowie Vobis multimedia W. Kruk jubilerzy i akcesoria W. Krzyś Jubiler jubilerzy i akcesoria Waldi Time jubilerzy i akcesoria Wittchen obuwie, galanteria skórzana Wojas obuwie, galanteria skórzana Wólczanka moda Yes jubilerzy i akcesoria Yoko jubilerzy i akcesoria Yves Rocher zdrowie Zara moda Zazza obuwie, galanteria skórzana Zebra obuwie, galanteria skórzana Zibi jubilerzy i akcesoria Zoo Natura uslugi/inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesia city center
szit tam trzeba mieć mapę i kompas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesia city center
a poza tym dość drogo tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SILESIA THE BEST
Byłam już w wielu centrach handlowych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu........ ale SILESI nic nie dorównuje...... największy wybór sklepów...... najlepsze kawiarnie i extra wystrój.... ale bez ich mapki ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcataaa
wow, ale centrum wypas:) Aldo maja! Moje ukochane buciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajka21
od dwroca pkp dojedziesz tylko tramwajem nr 11, radze isc na rynek i z rynku dojedziesz 6 lub 41 ( oczywiscie mowa o tramwaju:)) z dworca na rynek idziesz moze z 2 minutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Sklepy juz Ci podali. Jest tam w sumie wszytsko, pomijając niestety H&M. Od dworca jest daleko. Musisz isć na rynek a z rynku tramwajem, na Chorzów, numerów nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na stronie internetowej Silesi, jest naprawde duzo sklepów w koncu to galeria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a slyszeliscie o jakis promocjach w Galerii Silesia? Bo sie bede na weenekdzie wybierala i ciekawa jestem czy cos jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekamdu
Ja nie bylam juz w Silesii ho ho i jeszcze wiecej, musze sie tam wybrac koniecznie! Coś sie zmienilo w wystroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsilesiomaniaczka
W Silesia City Center jest mnóstwo sklepów! Przecież to największe centrum handlowe w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangomylove
Jest Mango :) A ja kocham Mango w SCC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszkin
No Silesia jest naprawdę dobrze wyposażona - rozmiar robi swoje, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gond
Polecam całą Silesię, a najbardziej sklepy z torebkami i akcesoriami ;) Większego wyboru nie ma w Polsce z resztą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silesia, przynajmniej dla mnie, to przede wszystkim wygoda. Wszystkie sklepy, które chce w jednym miejscu. Oszczędność czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcijano
Jak dla mnie cały ten modowy aspekt jest nieważny - ja tam wolę pójść do SCC, żeby usiąść i coś zjeść dobrego, kiedy żona chodzi po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei lubię unikać męczących zakupów. Wbrew pozorom w takiej ogromnej galerii jak Silesia jest sklep koło sklepu i kupowanie ciucha idzie szybciej. To na pewno się sprawdza jeśli chodzi o ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __zakupoholiczka__
listę sklepów któś mógłby tutaj zaktualizować bo co chwilę najlepsze marki odzieżowe i biżuteria otwierają się w silesii, butiki młodych projektantów, ale też tych najbardziej znanych w polsce i na świecie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy z fajnymi rzeczami są, ale paradoksalnie najwiecej trzeba sie naszukac dobrych ofert na dodatki. Żebyscie wy wiedzieli jakie ja męki pańskie przechodziłem z oprawkami do okularów. Ciekawy wybór znalazłem tylko w sieci, konkretnie na galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×