Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie szanse są ze będe w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Przedwczoraj o 3 w nocy uprawiałam seks z moim chłopakiem w basenie bez zabezpieczenia , dodaje ze byl to pierwszy raz.Nie stał mu do konca. Trwało to z 3/4 minuty w dodatku jego penis co chwike wypadał z pochwy poniewaaz bylo ślisko w wodzie. NIE DOSZŁO DO WYTRYSKU bo przerwano nam przez kolegów. czytałam ze chlor zabija plemniki , a to bylo w basenie i bylismy zanurzeni powyżej brzucha .Do okresu mam kilka dni (tydzien) , mam nieregularny. POMOCY! boje sie straasznie Proszę oszczędzic zbędne komentarze . Potrzebuje tylko zdania innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlor zabija szare komórki, stąd takie głupie pytanie. Autorko jak my Ci mamy wyliczyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Jest jakiś wzór czy coś? Wsadzenie penisa do pochwy +basen - miękki członek * 3 minuty : pierwszy raz * młody wiek = 5% prawdopodobieństwa na ciąże. Ech, na biologii trzeba było uważać... Potem takie liczą na to, że chlor zabił plemniki, albo że wycieranie się po seksie to dobra metoda antykoncepcji :( Szanse na ciążę są bardzo małe, ale nie żadne. W preejakulacie (wydzielinie sprzed wytrysku) mogą się znajdować zdolne do zapłodnienia plemniki. Jeśli taki plemnik dostał się do pochwy (a wraz z penisem mógł się dostać) to możesz zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stał do końca, a dał radę cię rozdziewiczyć? Tylko pogratulować chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trzy dychy na karku i takie tematy pojawiały się w Bravo Girl lat temu 16. Półtora dekady, nieograniczony dostęp do netu (nie tak jak w latach 90.) i nic się w tej kwestii nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mozemy sie dziwic ze sa takie oto pytania skoro po pierwsze: wiekszosc rodzicow nie rozmawia ze swoimi dziecmi a po drugie glupie nastolatki chca byc dorosle i mysla ze uprawiajac seks na imprezie zrobia z siebie damy!!! zeby uprawiac seks trzeba tez wiedziec ze mozna zajsc w ciaze!!! takze albo sie zabezpieczajcie albo po prostu poczekajcie az dorosniecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×