Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1887

Janusz Korwin Mikke co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość1887

Jedyny patriota wśród polskich polityków, czy kolejny chce się dopchać do koryta? Czekam na wasze opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykły pajac. stary, głupi i zadufany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś123
weź bo padne z beki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 00.11 nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Złośliwe sfrustrowane lewactwo pluje na niego,a tak naprawdę,to jeden z niewielu prawdziwych opozycjonistów.Jedyna opozycja w Polsce to KNP I RN!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie chce dopchać się do koryta i nie jest kolejną zakłamaną świnią z dwóch przynajmniej obiektywnych powodów: jego wiek, jego trwanie przy tym samym od 20 lat. kolejne powody: to co mówi jest racjonalne w naturalny sposób. aczkolwiek. nie będę się tu dłużej wypowiadać, nie mam kompetencji np. z dziedziny ekonomii. natomiast chętnie przeczytam jak napiszecie coś ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebezpieczny, sfrustrowany facet, któremu na kark wskoczył ósmy krzyżyk. W tym przypadku wiek ma się odwrotnie proporcjonalnie do mądrości. Miast przybywać, to ubywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Kosovo=Srbija Karabach=Armenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Jeden z nielicznych polityków,który zauważa problem islamizacji europy i tęczowej ofensywy jawnie się temu sprzeciwiając :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opozycjonista? prawdziwy? za czasów komuny członek satelickiej partii, uczestnik wyjazdów na zachód na stypendia itp. tylko swoich zaufanych komuniści wysyłali na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
I życzę jeszcze powodzenia braciom z Grecji w walce o swój kraj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary komuch, teraz się przefarbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
poland serbia greece and armenia against islamisation of europe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken najpierwl daj sie w ciaze wpedzic urodz potem z tym od KPN dyskutuj. Jak bedziesz matkom polkom to zrozumiesz ze narodosciowcy sa w kazdym kraju i lubia zabijac. Acha i jak wyzwolom ten kraj :-) na napewo cie przytolom, nie jedem czasem kilku po kolei. To to samo co SS . Dlanich cipo to tylko dzura:-) usmiech ,sam niewiem. Wiem jedno .Pan Cejrowski ma podobne poglady szanuje go i lubie ,ale sam powiedzil ze wladzy by mu nieoddal w lapy. A wogule to wal sie inteligentko niedogonin:-) kiedy mialas orgazm bez paluszkow biedna asie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadze? Mam tyle lat co on i niesadze go. Nieznasz go ,a ja tak. Wiec dlamnie on jest cwaniak a ty glupep. Baz obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, a co to za bełkot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNP
Niech ktoś mi powie za co go nie lubicie? Jest bogaty nie musi się dopychać do koryta. Jest najbogatszym polskim europosłem dorobił się na działce amerykańskiej, którą kupił za grosze, a okazało sie, że pod działką była ropa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Lewactwo nienawidzi każdego ,kto im realnie zagraża :). PS Zivela Providjenje . Djeneral Ratko postrojio trupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest przede wszystkim populistą. Jak Andrzej Lepper, z tym że on był populistą lewicowym, a Janusz Korwin Mikke jest populistą prawicowym. Jego postulaty mają odpowiadać pobożnym życzeniom wyborców i tak w rzeczywistości jest. Dużo ogólnych haseł, które brzmią miło dla ucha (bo kto by nie chciał być wynagradzanym adekwatnie do umiejętności i nie być okradanym), dużo krytyki obecnej władzy (często słusznej), mało konkretów co do własnych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin ma mądre słowa i jego partia też ma mądrych ludzi. Wilk, Dżambor, Lewicki - ta partia może zmienić polskę, tylko Polacy muszą zniechęcić się do państwa opiekuńczego(okradającego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikke to ruska pacynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Jak mało konkretów :)? JKM w wystarczająco rozbudowany sposób opisał swój program gospodarczy :). PS.. srebrenica sledi,balije u strahu,salju svoj narod da bezi preko brda,kukavickim bekstom zele da se spasu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polityk który mówi jak jest przez co został mianowany błaznem przez prawdziwych błaznów przy korycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JKM nie mówi jak jest tylko bredzi na ten temat opowiadając fantasmagorię o świecie który chciałby stworzyć a który jest utopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program partii znam i wiele wypowiedzi i potwierdzę, co napisałam wcześniej: mało konkretów. Zlikwidować to, zlikwidować śmo, a bardzo mało wypowiedzi o tym co w zamian i kto odpowiada za skuteczność tych zmian. Przykład: prywatyzacja szkolnictwa i likwidacja obowiązku szkolnego (w tym obowiązującego programu MEN). Pomysł może i ma zalety. Realizacja: mam 2 dzieci, które najmuję (bez umowy) sąsiadowi do uprawy jego ziemi, z czego czerpię zysk. Tłumaczę to tak, że mogę wychowywać dzieci wg moich przekonań, nie mam obowiązku kształcić ich wg żadnego państwowego programu, więc uczę dzieci czego chcę - kopania kartofli. Oczywiście to proceder nielegalny i godny potępienia. Jakie narzędzia ma wymiar sprawiedliwości w państie proponowanym przez Nową Prawicę, żeby zaprzestać procederu i ukarać wyrodnego ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 16:57 Taki, że to dziecko na starość będzie cię utrzymywać, więc powiedz mi jak cię utrzyma kopiąc kartofle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×