Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joans2

Jestem w ciąży a nie mam umowy o pracę

Polecane posty

Gość joans2

Pracuje w systemie co drugi dzień po 13 godzin. Praca w sklepie - rozłożenie 3 dostaw towarów z ciężkich skrzyń, potem sprzątanie stoiska, obsługa klientów i sprzątnie przed zamknięciem sklepu. To ciężka harówa i nie wyobrażam sobie pracy tam w ciąży. Pracuje dopiero 3 miesiące a dopiero po pół roku dają tam umowę o pracę ( i to nie każdemu) ;( Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś papier chyba masz? Zbieraj dowody że pracujesz. Musisz udowodnić że praca wykonywana przez Ciebie podchodzi pod umowę, chociaż z Twojego opisu wynika że podchodzi. Zawsze pozostaje Sąd Pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz w okreslonych godzinach, w okreslonym miejscu i pod nadzorem ( wykonujesz czynnosci wg wytycznych pracodawcy czy wlasnym sposobem?)? W twoim miejscu pracy sa osoby objete takim samym zakresem obowiazkow, ale z umowa o prace? Jesli tak to idz do pipu, zglos jaka jest sytuacja i powiedz ze chcesz by ustalono ci stosunek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Kolczyńska
Byłam w podobnej sytuacji, znalazłam sobie taką pracę, którą mogłam jeszcze wykonywać jakokonsultantka w tiens 24 com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×