Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mecenas z wawy

jestem warszawiakiem i od kilku lat wyrywam studentki w taki sposób

Polecane posty

Gość mecenas z wawy

zaczyna się rok akademicki i zjeżdżają do warszawy tabuny świeżych, wydepilowanych studentek z polski B:classic_cool: przerażone nowym światem, nowymi ludźmi, zagubione, potrzebujące opieki.... i oto pojawiam się ja - facet 35 lat, przypadkowo spotkany, dobrze ubrany, adwokat:classic_cool: od słowa do słowa proponuje kawę, jakiś lunch, potem spacer i pokazanie miasta, bez żadnych nacisków.... góra po miesiącu 7/10 takich niewiast klęczy przede mną trzymając w słodkich ustach moją żołądź:classic_cool: robię tak od 2008 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to gratuluję
Każdy ma podobny schemat, trochę inne klimaty bo nie studentki z innego miasta a miastowe więc troszkę inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas z wawy
napisz jaka u ciebie jest skuteczność i co najczęściej działa aby doprowadzić do kontaktu JEJ USTA MÓJ PENIS:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta twoja żona
Mariusz ty zboczeńcu ja ci pokaze sposoby w domu ja wrucę z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas z wawy
w 2011r. po miescie oprowadzalem parlamentarzystke anne godzka. ta to byla szybka... dala na pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to żaden schemat, po prostu młode bździągwy jak widzą że interesuje sie nimi starszy facet, dobrze wyglądający (to warunek bezwzględny), przy kasie (to niekonieczne bo tu można nałgać jk sie ma dobry bajer) to małpiego rozumu dostają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, kobiety to ku'rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej warszawiak ! słuchasz Grzesiuka czy jesteś słoik od jednego pokolenia w wawce ? Imbecylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ej warszawiak ! słuchasz Grzesiuka czy jesteś słoik od jednego pokolenia w wawce ? Imbecylu x wyluzuj, ok? :-O napisałem to z potrzeby, rozpraszasz mnie i nie mogę się spuścić:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×