Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Już niedługo BOŻE NARODZENIE. Czy robicie już zakupy ? kupujecie prezenty ?

Polecane posty

Gość gość

kupujecie przyprawy do piernika i takie tam dodatki ?! Ja juz upatrzyłam sobie choinke w lesie, w wigilie pojade z moim facetem ja wyrżnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka26l
a Ty tam po co, to facet powinien wyrżnąć choinke, Ty to możesz w domu pomyć bombeczki hiehie. No ja też delikatne przygotowania poczynam, w kuchni i dziecięcym pokoju udekorowałam śniegiem okna, żeby myć ich nie trzeba było, a na drzwiach zawiesiłam mikołaja. Ja jeszcze choinki nie mam ale karpia już zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy sztuczną choinkę i ja bede ją jak co roku ubierać, a Josef założy lampki i gwiazdę. Sztuczna jest lepsza bo się nie sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powoli kupuje przyprawy, mąke, cukier itp do wypieków :) chonke kupuje kilka dni przed swietami :) karpia nie jem bo jest obrzydliwy :P prezenty juz mam upatrzone, po wypłacie kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nalepiłam pierogów i zamroziłam. zrobiłam też bigos w słoiki. Jutro biore sie za pieczenie placków i też pozamrażam. Karpia chyba też niedługo kupię zrobię i zamrożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już ubralam choinkę, bo dzieci lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, niewinny sympatyczny topik pozbawiony jadowitych wynurzeń o frustracjach doopnych polaków :D hurra! chociaż piękne święto Bożego Narodzenia nam zostało na zresetowanie od szamba Kafeterii :) oby się rozwinął i trafił na pierwszą stronę :) Nie mogę się doczekać już ubierania choinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak i wszystko z mrożonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczny był dopóki się tu nie pojawiłaś frustratko z 18:01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam połowe prezentów :) choinke mam sztuczną, bo żywe są zbyt drogie, szybko sie sypią no i nie chce mi sie za nimi latac co roku po bazarach :) Potraw jeszcze nie robie, bez przesady mam na to czas, zaawsze zaczynam przygotowania na początku grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubię jak w wigilię choinka tak świeci. W tym roku przyjedzie do nas wujek Hans z ciocią Ewą i z ich dzieckiem - nie lubię go i ochlapię go barszczem jak w zeszłym roku, a wujek jak się z Josefem napije to będzie pod choinką spał jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się dozorca Janusz już nie denerwuje. Pan dochtór mówi, że to tylko zatwardzenie od tego starego bimbru :D swoją drogą co to za argument i jakie ma zrobić wrażenie na mnie? LOL ktoś mnie oskarżył o frustrację :D oh nie to straszne rzucę się z mostu w Wigilię :P stwierdzam fakt, a że masz ból doopeczki niczym po bigosku to już Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i juz sie zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp z wanny
gość dziś ale kretynki to nie czytaj topiku, problems much?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp z wanny
gość dziś no i juz sie zaczyna smutas.gif było nie zaczynać samemu a tera płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musstafaali
gość dziś xxxx facet wyrżnie choinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
jasne że tak,ja np dziś okna umyłam na poczet bożego narodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade w ciepłe kraje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zaczelam, to byla moja pierwsza wypowiedz w tym watku, zreszta niewazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nalepiłam pierogów i zamroziłam. zrobiłam też bigos w słoiki. Jutro biore sie za pieczenie placków i też pozamrażam. Karpia chyba też niedługo kupię zrobię i zamrożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek krupski
P****ało was? Mamy październik idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogę zrobić już pierniki? będą dobre do Bożego Narodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię pierników ale Josef lubi bo ma sentyment do rodzinnych stron z Bawarii, ja lubię najbardziej takie ciasta mokre i sok lubię pić do tego i śledzie lubię, i pierogi, i kutię, i wino też kiedyś piłam ale niedobre chociaż słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie malo przewidywalne gospodynie i niepraktyczne moglyscie nie sprzatac po sniadaniu wielkanocnym teraz byscie usmazyly tylko karpia i swieta bozego narodzenia gotowe jak znalazl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro ubiore dom w lampki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Josef powiedział że co prawda Boże Narodzenie to święto pogańskie ale będziemy je w domu obchodzić bo przecież nie możemy być gorsi od żydów żeby oni mieli a my nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to trochę za wcześnie ale ozdoby do domu i na choinkę owszem. W tym roku stawiam na ozdoby eko - spodobały mi się np. tu: http://www.naturaldesign.com.pl/sklep/dekoracje-swiateczne i na decomania.pl Zastanawiam się również nad prezentami. Dla mamy i babci chyba kupuję zestawy herbat http://www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent/natural-design-zestaw-herbat-w-skrzyni-witalny-detail. Dla dziadka i taty... jeszcze nie wiem. A Wy macie jakieś pomysły na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×