Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kartki okolicznościowe

kartki świąteczne

Polecane posty

Gość kartki okolicznościowe
To super, nic tylko sprzedawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
Nie opłaca się :) gdybym chciała robić na sprzedaż w necie tzn na Allegro robiłabym takie eksplodujące pudełka bo tylko takie widzę że są chętnie kupowane :) tzn sprzedawałam tam kiedyś kartki i tylko takie mogę powiedzieć że często ktoś kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakoś super się nie opłaca, bo pracy jest mnóstwo, ale całkiem przyjemna świadomość, że taka kartka poszła w świat :) P.S. ja tylko pomagam mamie, sama ich nie robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) ale nie wydaje mi się żeby na takich kartkach mamusia sie dorobiła...chociaż to nigdy nie jest pewne bo czasem kupujący sie na coś uwezmą...i tego życzę Twojej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorobić się nie da :) Ale już chyba 4 rok kartki są w sprzedaży przed Bożym Narodzeniem i zawsze trochę udawało się sprzedać. Pracy dużo, ale tez i satysfakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było miło
Kartki są bardzo ładne.Widać że starannie wykonane.Gratuluję pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, cieszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartki okolicznościowe
zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :p tak sobie myślę że macie napisane takie coś :) W tytule aukcji macie w l mnogiej kartki świąteczne a więcej ofert jest jeśli wpisze sie w wyszukiwarkę kartka świąteczna albo kartka boże narodzenie...nie że krytykuję, zresztą może celowo tak wolisz żeby mniej ofert wyskakiwało razem z Twoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartki okolicznościowe
KingaStefankaFanka dzięki za uwagę, absolutnie nie odbieram tego jako złośliwość raczej jako radę :) myślę, że to zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jeszcze nie wpisywałabym w tytule że ręcznie robiona tzn wpisałabym to żeby wybrać kategorię, a potem wymazałabym to że ręcznie robiona i wpisałabym "kartka świąteczna na boże narodzenie" bo jak ktoś wpisze że ręcznie robiona to ona sie i tak pokaże, a jeśli nie wpisze to już nie...tzn masz chyba trzy aukcje i możesz zatytuować różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wskazówki, wezmę je pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil chłop ślunski
Kinga nie powiedziałbym że Ty taka jesteś ogarnięta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręcznie robione kartki... to się ceni, ale mnie nie ruszają. Można robić różne ozdoby, ale kartki wcale nie są ładne. Kiedyś były piękne kartki... na błyszczącym papierze i nutami kolędy, a taka to co przedstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartki okolicznościowe
LadyVaga co przedstawia? Motywy świąteczne :) Nie mam czasu tego rozwinąć i się tym bardziej zająć, natomiast co roku jest całkiem fajny odbiór :) Kartka kartce nie równa jak i ozdoba ozdobie. Nie wszystkie ozdoby są ładne, a wszystko jest kwestią gustu http://allegro.pl/kartki-swiateczne-rekodzielo-boze-narodzenie-i4837251462.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartki okolicznościowe
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartki okolicznościowe
zapraszam ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×