Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość askkkaaaa

kiedy zaczynacie uczyc sie do matury?

Polecane posty

Gość askkkaaaa

Powtarzanie lektur, powtorki z matmy czy jakies zwroty do listow z ang badz innego zdawanego przez was jezyka? Bo ja w sumie oprocz tego co w szkole to wlasnie jakos nie moge sie jeszcze zebrac;/ mam teraz ostatni tydzien ferii, napisalam tylko prace maturalna, zaczelam czytac jedna lekture do tej pracy (mam do przeczytania dwie, reszta drobne utwory) i to wszystko;/ Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matme powtarzam na bieżąco , zwroty do angielskiego umiem od bardzo dawna na pamięć . a reszta to pewnie dzień przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa1990rrrrrr
w grudniu po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkkaaaa
o kurde juz w grudniu??? eh jest luty a ja nic...masakra;/ teraz jest krtoki drugi semestr wiec bede miala duzo nauki z biezacego materialu:( ciezko bedzie jeszcze robic cos dodatkowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam tak że mi sie naprawde zajebiscie poszczescilo na maturze pisemnej z Polaka. W tamtym roku był temat ze "Świetoszka" Moliera i "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall. Tak akurat wyszlo ze rano przed matura przeczytalem cale streszczenie "Zdążyć przed Panem Bogiem" i miałem później pole do popisu na wypracowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkkaaaa
ja wlasnie jestem zla ze na probnej maturze w tym roku byla zbrodnia i kara a to znaczy ze w maju juz jej nie bedzie:(:( zdalam na 64% a jak bedzie teraz to nie wiadomo. Przeczuwalam ze bedzie wlasnie zbrodni i kara bo to obszerna lektura ktorej chyba nigdy nie bylo...przynajmniej nie przypominam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wecvefv wr
ja polski podst- zaczynam sie uczyc miesiac przed, próbna zdaąlm na 84% matma- na biezaco, próbną zdałam na 72%, podstawowa, chodze na korki itp angielski- podstawowy zdałąm na 70% zaczne sie uczyc w marcu wos rozszerzony- teraz zaczynam nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollylolly
dobrze, ze ja mam tylko geografie i zadnych prezentacji, angielskich, polskich i innych pierduł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czolo&merlin
jest 3 maj a my nic? Soplica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegiatka
Soplica?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggorczyk
Ja chyba już teraz... Ale mama wysyła mnie na kursy do Cosinusa bo jakas jej koleżanka z pracy powiedziała ze tam jest ok. No i pewnie bede smigał na kursy przematuralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossselka
No i jak po takich kursach ? Pamiętam ze jak moja przyjaciółka kończyła je rok temu to rzeczywiście była bardzo dobrze przygotowana i w sumie bez żadnego problemu udało się jej zdać maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankaaaaaaaaa
tydzień przed maturą czytałam streszczenia lektur z polskiego i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja mature mialam rok temu oczywiscie oblalam przez matme 1 pkt mi zabraklo masakra. Postanowilam oprocz matmy poprawic jeszcze ang i polski na wyzsze wyniki. Plusem dla mnie jest to ze nie musze czytac lektur bo wszystkie pamietam,z ang ucze sie codziennie a matma eh nadal nic nie czaje;/ tak sobie mysle ze na pisemnej z polaka moze byc cos z literatury wojny typu medaliony,borowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-werska89
No mnie mam nadzieje ze pomogły te kursy przygotowawcze. Boje sie , ale kto nie boi sie matury. Najwazniejsze to pewność siebie, wiec moze to troszkę pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cosinusie to od kiedy mozna sie zapisać na takie kursy ? Czy ktoś moze wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na naukę nigdy nie jest za pózno i tak naprawde jesli masz zapał do nauki i chcesz nauczyć sie tego z czym wiążesz swoją przyszłośc to spokojnie własnie powinnas isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do samej nauki języka obcego, to na pewno polecam Wam własnie ta szkołe http://www.prolog.edu.pl/ Tu nawet mozecie zapisac sie na kursy przygotowujące przed maturą z języków obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie własnei mysle czy to już nie czas teraz zapisać sie na takie kursy do Cosinusa. Bo przeceiz jednak kiedys trzeba zaczać swoją nauke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda jesli chodzi o Cosinusa i o takie kursy to juz teraz na pewno warto jest sie tam zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugiego września pierwszej klasy lo :) i możesz mi wierzyć, że wtedy zadsz bez niczego, jak nie masz sklerozy to i powtórki nie będą potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, wykształcenie wyższe to jednak coś innego niż srednie. Ciągle sie to liczy. Wiec od razu tak bym tego nie odrzucała. ale na pewno jesli chodzi o szkołe policealną ma to być coś dodatkowego to na pewno warto to rozważyc. A im wczesniej zaczniemy sie uczyć tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat od nowego roku idzie do szkoły Prolog w Krakowie na kursy przygotowujące z angielskiego. W sumie nauka jest podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy myslicie ze jak zaczne chodzić do takiej szkoły po nowym roku to bedzie to dobry czas zeby jeszcze sie czegos nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich jezyków mozna sie uczyć w szkole Prolog ? Mieszkam w Krakowie i własnie też szukam miejsca w którym już teraz mogłabym sie zacząc przygotowywać do egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz juz najwyższy czas, bo po prostu nikt za nas sie nie nauczy:) no i zostają tez jeszcze kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobre wyjście. Jak juz własnie decydować sie na szkołe to jednak najlepszą. A wiadomo ze jednak matura to coś waznego i warto dobrze sie do niej przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×