Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kilka prawd o kafeterianach z którymi się zgodzicie a z którymi nie?

Polecane posty

Gość gość

Czasem zaglądam na to forum od 2 lat i oto moje obserwacje: -Kafeteria to siedlisko głównie: Prawiczków, starych zdesperowanych panien, gimbazy i studentów, bezrobotnych,którzy nie mają co robić całymi dniami więc tu przesiadują, najczęściej jednak nie szukają pracy bo mają "fobię społeczną", lub depresję, dziewczyn, których życie toczy się wkół facetów, tego czy odpiszą, kiedy itd, oraz matek z dziećmi i "staraczek" -Ludzie tu dzielą się na dwie kategorie: albo mają wszystko, wypasione prace, samochody, super pensję itd, albo nie mają nic , chcą się zabic narzekając na swój marny zywot -90% kafeterian to wybitnie inteligentni ludzie, kończący prestiżowe studia i gardzący prywatnymi uczelniami - 95% to miłośnicy zwierząt ,którzy nie akceptują tych którzy nie chcą przygarnąc kolejnego biednego zwierzaczka ze schroniska czy ulicy -duża częśc marzy o wyjeździe za granicę lub tam mieszka,ale większa połowa z nich mieszka z rodzicami i nie ma jak tego zrealizować - niektóre dziewczyny są wybitnie piękne ,a przynajmniej za takie się uważają - są też forumowi trole, zakładający prowokacje,które najbardziej rowścieczą typowych kafeterianów np" oddałam psa do schroniska bo mnie wkurzał" i zaraz pojawia się co najmniej setka oburzonych komentarzy I hmmm co jeszcze? Jak mi jeszcze coś przyjdzie do głowy to napiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm i co jeszcze bym mogła dodać... - Pełno tu też małoletnich prostytutek (albo marzących o byciu prostytuką) ,które szukają sponsora - zdradzanych mężatek ,których tematy należą do najbardziej popularnych mimo że w 95% są zmyślone to zaraz pojawia się rzesza doradzających lub wyzywających je od idiotek, jedna z popularniejszych rad to :rzuć go! - facetów zboczeńcow, wstawiających tematy na które wejdzie duża ilośc osob np "jak mnie oceniacie?" po czym wyświetla się zdjęcie... no sami wiecie dobrze jakiej części ich ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodałbym jeszcze ludzi piszących tu za pieniądze i takich, którzy przyłażą dla wątpliwej, nawet dla nich samych rozrywki. Ale nie da się ukryć, że ten cyrk uzależnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pisze za pieniądze? Daj nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modka to p***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie należę do większej połowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można sie nie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jeden typ ludzi: to Ci, którzy tak się nudzą i do tego stopnia nie mają co robić, że przeprowadzają analizy sylwetek psychologicznych użytkowników kafeterii i opisują swoje wnioski w przydługim temacie. Innymi słowy - nic nowego nie stwierdziłeś, a prawda jest taka, że każdy tu może trafić i tego rodzaju analizy na niewiele się zdadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modka to stara kobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Jest jeszcze jeden typ ludzi: to Ci, którzy tak się nudzą i do tego stopnia nie mają co robić, że przeprowadzają analizy sylwetek psychologicznych użytkowników kafeterii i opisują swoje wnioski w przydługim temacie. x A to prawda,jest tu nawet taka jedna frustratka ,tak jakbym czytala o niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ''tymczasowym pseudonimem'' - bo lubi dobra muzyke tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekhm, ekhm, no to co napisałam to było właśnie ironicznie o autorce tematu :P Bo nie widzę żeby on coś wnosił, jak jest wiadomo, jeśli mnie kafe wkurza to przestaję tu wchodzić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ekhm, ekhm, no to co napisałam to było właśnie ironicznie o autorce tematu jezyk.gif Bo nie widzę żeby on coś wnosił, jak jest wiadomo, jeśli mnie kafe wkurza to przestaję tu wchodzić i tyle x No mi chodzilo o jeszcze inna osobe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"większa połowa" z nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I są jeszcze kafeteryjni idioci zakładający codziennie durne tematy, typu Studzia,jakaś tam Smerfetka, wredny małpiszon, czy kiedyś fiku miku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×