Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katik1992

Klimatyzacja i problemy ze skórą

Polecane posty

Gość katik1992

Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów. Szukając przez okolo 1,5 roku informacji w sieci na temat mojego problemu, dzis postanowiłam sie z Wami nim podzielić, w nadziei, uzyskania jakiejkolkwiek porady:) Otoż od poltorej roku pracuje 8h dzieniie, 5 dni w tygodniu, w pomieszczeniu klimatyzowanym, od tamtej pory mam nieustajace problemy ze skorą na plecach i na dekolcie.. moje zmiany skórne przypominają potówki i mam je tylko , gdy pracuje( ostatnio 2 tyg wolnego w domu przeszło bezobjawowo). Czy ktoś tak jak ja ma podobny problem? Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te potówki jak to nazywasz pojawiają się na odkrytej skórze czy pod ubraniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katik1992
Potówki, tak, pojawiają się pod ubraniem, noszę bawełnianą koszulkę, więc skora powinna oddychac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannakawa89
na zmiany skórne różnego pochodzenia dobry jest curiosin, może Tobie też by pomógł? A jeśli możesz to wybierz się do lekarza bo twoja wysypka raczej nie jest spowodowana klimatyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katik1992
Ok, dzięki wielkie za odpowiedź, a jeszcze pytanie, czy ten lek dostanę bez recepty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez recepty nie. To jest alergia. Taka jakby gęsia skórka, tylko krosty, nie? Nie mam teraz pod ręką opakowania, ale było na receptę i to raczej się bierze na noc, bo wywołuje senność. U nas w biurze parę osób to miało. Zrzuciliśmy się na serwis ostatecznie (może pomoże www.puchlodz.pl ). Okazało się, że w klimie gołębie miały gniazdo. Fujka. Wszystko było w ich odchodach. Nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katik1992
Witam i serdecznie dziekuję za wszystkie odpowiedzi, żel curiosin kupiłam bez recepty;) pomaga, jest genialny:) Również sądze że to jest jakas alergia, drogi gosciu, gdybys znalazła nazwe tego leku, bylabym wdzięczna, pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam klimatyzację, ale w domu (http://www.klima-premium.pl/) i używam jej praktycznie całe wakacje i nie zauważyłam podobnego problemu u siebie. Wydaje mi sie, ze potówki to nastepstwo pocenia sie a nie chłodzenia ciałą za pomocą zimnego powietrz klimatyzacji. U mnie potówki wychodzą jak jestem w saunie. Więc nie wiem czy tak naprawdę jest jakiś związek miedzy twoimi potówkami a klimatyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie podobnie, jesli chodzi o klimatyzację, mam cały system w domu, zakładamy przez http://reinar.pl i żadnych problemów zdrowotnych przez jego użytkowanie. co innego to, że każda klimatyzacja powinna być raz na jakis czas poddana przeglądowi, może z tamtą, o której pisała autorka było cos nie tak w tym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z systemu klimatyzacji od http://kaisai.pl/produkty/ i nigdy nie było mowy o żadnych chorobach skórnych. Możliwe, że coś w tej klimatyzacji po prostu jest np. grzyb? Poproś szefa o kontrolę ewentualnie zgłoś się do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powietrze może być bardzo suche i twoja skóra sobie z tym nie radzi. Moze warto w takim wypadku pomyśleć o nawilżaczu powietrza? Sam korzystam z takiego od http://www.sternal.com.pl/ i czuję się przez to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj, ze przy klimatyzacji niezbędne sa czeste kontrole i konserwacja, mogę Ci polecic te firme do ich robienia www.puchlodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest cena klimatyzacji od tej firmy, o której mówisz? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jest nieodpowiedniej jakości klimatyzacja? Zgłoś peoblem, by ją przeczyślicili,a do samochodu kup taką od www.secar.pl . Oni mają dobrą klimatyzację. Jest jeszcze jedna możliwosć- może masz alergie na pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dziwne bo samam posiadam wiele alergii i mam klimatyzacje w domu od www.klima-venta.pl i nie mam problemow, moze to kwestia jej czyszczenia i konserwacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładałem klimatyzacje za pośrednictwem firmy DTSSERWIS - na szczęście w moim przypadku klimatyzacja śmiga idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zakładałem u siebie w biurze klimatyzacje za pośrednictwem firmy DTSSERWIS i przyznam, że do dnia dzisiejszego mi służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie cenowo to również wychodzi jeżeli chodzi o ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zapoznać się z asortymentem firmy www.dtsserwis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rzeczy ma Floslek, zobacz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×