Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikkji

kobiecy wąsik

Polecane posty

Hej, mam 19 lat, ostatnio kosmetyczka zwróciła mi uwagę, ze mam kobiecy wąsik. Do tej pory wydawało mi się, że jest on niewidoczny ponieważ mam bardzo jasne włoski, które widać tylko pod pewnym kątem. Teraz jednak zastanawiam się nad depilacją. Troche sie boje, że jeżeli raz to zrobie włoski staną sie bardziej widoczne i bede musiała to juz zawsze robić. Czy delikatny, jasny wąsik wymaga depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem kosmetyczka
i spokojnie samodzielnie nawet mozesz sobie usunac go plastrami z kazda kolejna depilacja wloski beda slabsze i nie beda odrastaly a co wazne za kazdym razem bedzie ich mniej.Nie gol wtedy beda grubsze, bedzie ich wiecej a tak to sama mozesz spokojnie usunac defekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki wasik robi sie
Znacznie bardziej widoczny jeśli bedziesz używać kryjacego fluidu. Nieprawda jest,że po woskowaniu odrośnie gruby i ciemny. Lepiej usuń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem kosmetyczka
dokladnie to samo napisalam, wosk sprawi cuda a Ty bedziesz czula sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za rade, w przyszłym tygodniu zamierzam udać się do kosmetyczki i chyba zdecyduje sie również na depilacje wąsika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzew
Mrrr a ja lubię babeczki z delikatnym wąsikiem :D swego czasu polowałem na takie w Gruzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jeśli on nie jest widoczny za bardzo widać go tylko pod kątem na razie nie powinnaś się nim przejmować. Może to jest wynikiem zmian hormonalnych, a że jesteś młoda to jest całkiem możliwe. Owszem możesz usuwać go sama, albo pójść do kosmetyczki. Jednak jeśli włoski będą coraz mocniejsze i ciemniejsze wtedy warto pomyśleć o depilacji laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę, że najlepszy sposób na to, żeby się pozbyć kobiecego wąsika, bo inne metody są krótkotrwałe, ale też trzeba wybrać możliwie jak najlepsze miejsce, ja bardzo lubię i mam zaufanie do Studia Laser, duże doświadczenie, nowoczesny sprzęt, pewność, że wszystko będzie dobrze i się pozbędziemy wąsika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie jesteś jedyna, więc nie masz się czym przejmować, ale też na pocieszenie powiem, że są przecież dobre sposoby na to, żeby sobie jakoś z tym radzić. Albo właśnie woskiem u kosmetyczki, albo lepiej depilacja laserowa. W sumie nie jest to bardzo drogie, a na pewno pozbędziesz się niechcianych włosów na bardzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w różnym wieku może dopaść, ale najlepszym sposobem, żeby się go pozbyć jest depilacja laserowa, jeśli jest widoczny i masz ciemne włosy, efekty są naprawdę bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wosk bardzo podrażnia, lepiej usunąc pastą cukrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepiej wybrać się na depilację laserem, jednak chyba najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się włosów, sama byłam w SL i bardzo jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam wosku, a na to masc retimax 1500 z wit A. Super regeneruje i 1h po nie bylo sladu. Na 1 depilacje warto isc do kosmetyczki. A jesli uwazasz ze masz delikatny wasik, to sprobuj sobie go jeszcze bardziej rozjasnic woda utleniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety też jak jest jasny to go widać, jak tylko się pod słońce stanie. na pewno i wosk i laser to najlepsze sposoby, żeby się go pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takowy i z woskiem trzeba uważać, bo jak sobie usunęłam woskiem (pierwszy i ostatni raz) to oderwałam sobie też naskórek i chodziłam z ranami nad górną wargą. Okazało się, że mam zaburzenia hormonalne i od momentu brania tabletek problem sam zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzemkowa
Można oczywiście, le jak ktoś nie ma go nadmiernie uwydatnionego to to nie będzie sprawą hormonów a po prostu sprawą naturry danej kobiety, niektórym taki wąsik nie przeszkadza a inna będzie chciała się pozbyć i w tym celu najlepsze będzie epilclear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinta15
Ja właśnie zamówiłam EpilClear po przeczytanu opinii i czekam aż dostane do domu. Naprawdę jestem ciekawa opnii, a są same super :) Może w koncu uda mi się pozbyć wąsika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×