Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie ciekawskiego

Kobiety będące w układach bez zobowiązań chodzą normalnie na randki z innymi?

Polecane posty

Gość Pytanie ciekawskiego

Czy kobiety będące w układach bez zobowiązań chodzą normalnie na randki z innymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę powiedzieć tylko o sobie. Bylam w takim układzie na studiach czyli 6 lat temu. pół roku sypiałam z kolegą z akademika. byliśmy sobie "wierni". jak on poszedł na randkę i potem na drugą i powiedzial, że może coś z tego będzie, ja juz nie chciałam seksu. potem on jednak z tamtą już nie był i chcial się ze mną zejść, ale ja juz kogoś poznałam zakochałam się i nie mialam juz zamiaru plątać sie w żadne układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
a twoj pozniejszy partner wiedzial, ze wczesniej bylas w takim ukladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja jestem w układzie ale szukam kogoś do związku. facet z ktorym się pie**** jest atrakcyjny, inteligentny i dobry w łóżku ale za bardzo kobieciarz , by się z nim wiązać na poważnie, zdradzałby... niedawno bylam na randce z fajnym facetem, ale jakos ni umówilismy się na kolejną... szukam, ale nie na siłę. to mój drugi układ, pierwszy trwał 4 mies tylko, ten już 7 ale widujemy się tylko w weekendy i to nie każdy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
i nie jest ci glupio, ze umawiasz sie z jakims facetem na randki, dajac mu nadzieje, jednoczesnie sypiajac na boku z innym? moze facet nie ma ochoty chodzic na randki z dziewczyna, ktora po randce jedzie do kogos na noc przerabiac kamasutre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gość z 23:03 odpowiadam na pytanie: tamten chlopak w którym się zakochałam i potem się z nim związałam poznał mojego "łóżkowego eks", przedstawilam go jako kolegę gdy do nas się dosiadł kiedys w pubie. polubili się (podobne poglądy, podobne upodobania muzyczne). po jakims czasie wygadałam się, moj facet był zaskoczony i taki z lekka nie bardzo wiedzial jak to strawić, ale przyjął to OK. powiedzial ze wolałby wiedzieć to od razu a nie po tym, jak wypił już z R tyle piw i w ogóle. nadal jestem z tym facetem w związku czyli dosć długo już, ślubu nie planujemy bo nie chcemy. dzieci może za rok-dwa. a z R widzę się zawsze na kawie jak jestem w tamtym mieście, czyli kilka razy do roku. NA KAWIE. on ma już żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
no ale moze twoj obecny facet tez swiety nie byl, zanim cie poznal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy w takich
ukladach uprawia sie rowniez seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o jakims facecie lub facetach no tak bo kobieta pasji nie ma hobby czy zaintersowan? 888 www.youtube.com/watch?v=zgyg57mqRiM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche kiepsko sie calowac
z dziewczyna, ktora dzien wczesniej komus robila loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile musi być przerwy od loda, żebyś mógł dziewczynę pocałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche kiepsko sie calowac
taka ktora sie pol roku temu rozstala z facetem bylaby ok. kobieta bzykajace sie bez zwiazku i tak mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my faceci chcemy miec
porzadne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest przyjemne
umawiac sie z taka dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam bo ciekawe
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×