Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety z ładnymi nogami jak to robicie

Polecane posty

Gość gość

Nie chodzi mi o kształt czy szczupłość nóg, ale o wygląd skóry. Teraz latem kobiety z odsłoniętymi nogami dzielą się na takie z nogami o wyglądzie nastolatki i bladymi, suchymi, przebarwionymi. U mnie nie jest najgorzej ale moje nogi nie wyglądają w połowie tak dobrze jak u wielu kobiet które mijam na ulicy, a mam je szczupłe. Oczywiście nie robię z nimi absolutnie nic. Czy dbacie jakoś o nogi? Jakieś balsamy, peelingi.. nie wiem co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne że o skóre na nogach trzeba dbać:) Zaniedbana jest sucha,blada bez połysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak dbać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w tygodniu peeling, a codziennie rano i wieczorem po kąpieli balsam do ciała. Co kilka dni balsam brązujący. Opowiązkowo też zadbane stopy, pedicure, niekoniecznie z malowaniem. Osobne ppelingi do stóp i krem do stóp z kwasem migdałowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kremy i balsamy pielęgnujące twarz, ciało, nogi, stopy, sprowadzane z Izraela, zawierające minerały z morza martwego kupisz w naszym sklepie internetowym na www.e-kosmeo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz normalna skórę i mało niedoskonałości na nogach, to wystarczy nałozyć balsam- skóra, która odbija światło wygląda na doskonalszą, gładszą, zdrowszą, a nogi szczuplej. jak chce ci się bardziej postarać, to np olejek ze złotymi drobinkami z nuxe, produkty do makijażu nóg dające efekt opalenizny czy rozświetlania jak masz niedoskonałości- siniaki, duzo naczynek, brzydki koloryt, to jest duzo produktów nawet dość mocno kryjących defekty, np rajstopy Sally H i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×