Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek96

Kogo zaprosić na studniówkę?

Polecane posty

Mam dwie koleżanki z innej szkoły (ten sam rocznik). Z jedną z nich dogaduję się lepiej, częściej nawet się spotykamy, ale ma chłopaka. On nie ma nic przeciwko naszym spotkaniom, również nie miałby, jeśli zaprosiłbym ją na 100dniówkę. Druga nie ma chłopaka. Kogo zaprosić? Wolałbym pierwszą, ale istnieje też taka możliwość, że np. ta druga może mnie zaprosić na swoją studniówkę (bo ma w tym samym miesiącu) i wtedy chyba strasznie głupio bym się czuł... Nwm co zrobić, doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedną zaproś a drugą wygrzmoć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie zapros wolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wątpliwości tym bardziej, że ta zajęta kiedyś zasugerowała mi, że jak nie miałem z kim pójść akurat na inną imprezę, to zawsze mogę jej to zaproponować... :) I jak mówię; częściej chyba piszemy i wgl...no sam nwm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sam wiesz lepiej to po co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosząc o sensowniejsze wypowiedzi, miałem na myśli: "Jedną zaproś a drugą wygrzmoć" :D Nie wiem, jak byłoby lepiej... Po prostu szerzej opisuję sytuację :) Piszę jak jest i w czym mam wątpliwości... czyli nie byłoby głupio jeśli ta wolna później zaprosiłaby mnie na swoją studniówkę, która jest w tym samym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byłoby w tym głupiego? Wydaje mi się że chcesz zaprosić tą co ma chłopaka a od nas oczekujesz że cie w tym utwierdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×