Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rosel

KOLAGEN W TABLETKACH Z OLIMPU??

Polecane posty

Gość a_g_a_t_k_a
ja jestem w trakcie kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonara
Tobie justa chyba na mózg zaszkodził. Głupoty wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela_Rafalik
Olimp jest pochodzenia zwierzęcego, polecam bardziej przyswajalny pochodzenia rybiego. Kapsułki nazywają się COLVITA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moissska
A ja tez wole z Noble Health. Po prostu mam jakies wieksze zaufanie do tej firmy, bo brałam już Grape Seed Extract.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glonojad23
Mojej starszej żonce jest pomocny w starzeniu się kolagen edumed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoska
Ja też powiem szczerze ze zaczełam przyjmować Kolagen Medica i jesli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, ujedrnienie skóry to efekty są naprawde rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki kolagen ,który kupujecie,nie jest przyswajalny z jelita,up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie sie zgadzam jesli chodzi o działanie Kolagenu. Naprawde taka kuracja daje rewelacyjne efekty i tutaj co ważne są one widoczne na naszej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz własnie coraz więcej kobiet decyduje sie na takie suplementy, a to własnie dlatego ze naprawde dają one bardzo dobre efekty. Wiec polecam Wam Collagen Noble Health.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze suplementy diety działają. Ja brałam przez 3mc Kolagen naturalny Medica i spokojnie mogę powiedzieć ze nawet sama nie spodziewałam się az tak dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen Noble Health moge szczerze polecić. Dobrze dobrany i naturalny skład. Skóra nawilżona po miesiącu stosowania a paznokcie sa mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy class a collagen noble health 100% kolagen morski z ryb, sotosuje od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje ten z noble health przy hashimoto i chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Noble Health to teraz radziałbym sięgnąc po Class A Collagen.Naturalny kolagen klasy A, z ryb morskich dodatkowo jego formula wsparta jest o kwas hialuronowy oraz witaminy i mineraly jak cynk i selen. Kolagen wspomaga prace skory i odbudowuje ja jak male cegielki wbudowuje sie w rusztowanie wzmacniajac ja od srodka. Kwas hialuronowy ma wlasciwosci wiaznia wody w skorze wlasciwej przez co zapobiega jej przesuszeniu i opadnieciu. Dla mnie coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wzmocnienia i ujędrnienia skóry polecam suplement który działa od środka i na pewno pomaga bardzo jesli chodzi o takie wzmocnienie i poprawienie kondycji naszej skóry http://aliness.pl/pl/p/Naturalna-Witamina-E%2C-100-kapsulek/78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest produkt dla naiwnych i dodatkowo głupich bo nikt mądry nie wierzy w te bzdety o kolagenie kolaen naturalny to macie w galaretce z nóżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup kolagen nie umrzesz ale zginiesz na przejściu dla pieszych bedziesz zdrowy umierał ot cud medycyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×