Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

justa

Zarejestrowani
  • Zawartość

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnio

    Nigdy

Reputacja

0 Neutral
  1. justa

    Balsam do suchej skóry.

    świetny do suchej skóry jest zimowy krem do ciała Oriflame: http://www.oriflame.pl/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml?SKUID=11323_pl_PL&PRODID=11323_pl_PL&CATID=scArctic_pl_PL&search=true&noMenu= warto się w niego zaopatrzyć, bo to seria sezonowa i będzie wycofana. krem otula skórę jak kołderka i utrzymuje się na niej aż do mycia, nie wchłania się bez śladu, jak niektóre balsamy.
  2. jeśli kogoś interesuje Sopot, to proszę klikać na nick i pisać na maila, podam namiary.
  3. justa

    wypryski na ramionach i pośladkach

    to rogowacenie okołomieszkowe, popytaj w aptece o kremy z mocznikiem, np. Xerial, Xerialine, Oxeril.
  4. trzeba zalewać wrzątkiem. nie rośnie się. co Ty, ciasto jesteś? :D
  5. ja też jestem w portalu od początku i już zużyłam pół żelu :P
  6. justa

    Dobry krem lub masc na naczynka??

    co z tego, że zrobisz laser, jak będą Ci się pojawiały nowe naczynka? kosmetyki są po to, aby temu zapobiegać.
  7. justa

    Dobry krem lub masc na naczynka??

    z wit. K polecam koncentrat Farmony na naczynka 1% lub 3%, można go kupić w aptekach i sklepach zielarskich. ma postać żelu, można go nakładać pod inny krem, jest bardzo skuteczny. kremy z wit. K ma również Eris w serii aptecznej do cery naczynkowej. pomocna jest też wit. C - polecam serum w kapsułkach z wit. C Optimals Radiance Energy.
  8. wiedząca, nie wiem, skąd czerpiesz swoją wiedzę, jednak retinoidy stosuje się już u nastolatków (w leczeniu trądziku). tak więc tym bardziej nie zaszkodzą one nikomu w wieku 25 lat. skóra nie przyzwyczaja się do silnych kosmetyków ani nie rozleniwia pod ich wpływem, to mit. i nie szerzą tego jakieś głupie laski z Wizażu, tylko np. biotechnolog Basia Kwiatkowska. http://www.wizaz.pl/basia_rozleniwianie_kosmetykami.php http://www.wizaz.pl/basia_kosmetyki_a_wiek.php poza tym, kosmetyki dobiera się do wieku skóry, a nie do wieku człowieka. np. skóra osoby, która regularnie korzysta z solarium, może być np. o 10 lat starsza od niej samej. przytocz mi link do tego artykułu zagranicznego lekarza albo wyślij skan mailem, chętnie poczytam.
  9. justa

    czym myjecie twarz?????

    wieczorem oczyszczam twarz mleczkiem, a później myję żelem, a rano tylko żelem.
  10. ja lubię lekkie, płynne filtry - fluid Biodermy, LRP lub Vichy, spray do ciała Biodermy, mleczko do ciała Vichy.
  11. justa

    co na ten problem?

    poszukaj lepszego dermatologa.
  12. justa

    KOSMETYKI BIELENDA

    ja lubię serię brązującą.
  13. justa

    CO PRZYSPIESZA GOJENIE??

    alantan plus, pantenol, maść witaminowa...
  14. justa

    Problemy ze skóra głowy

    ja mam podobny problem, tzn. też mi się łuszczy i swędzi skóra głowy, a szampony przeciwłupieżowe nie pomagają. polecam kurację do przesuszonej i łuszczącej się skóry głowy Avonu, niedroga, ok. 12-13 zł, a mi pomogła, swędzenie ustało.
×