Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpracowywaczka konkubin

konkubina daga jaga chleje przy swoim bękarcie

Polecane posty

Gość rozpracowywaczka konkubin

to potwierdzona informacja wczoraj wieczorem widziałam ją i jej konkubenta jak siedzieli w ogródku piwnym i pili piwo a bękart spał w wózku i przez 40 minut ani razu do nie go nie zaglądła ani nie zmieniła mu pampersa. to tylko potwierdza fakt że konkubinat to patologia ja bym w życiu czegoś takiego nie zrobiła przy dziecku pewnie j.e.b.i.ą się też przy dziecku jak myślicie? a teraz garść informacji o tej patologicznej szmacie otóż ma z konkubentem pensjonat w popularnym polskim uzdrowisku ale mają tam nieudacznicy mieszkanie na ostatnim piętrze zamiast jak ludzie mieszkać w normalnym domu czy bloku a nie miejscu pracy :/ pracy no ale cóż to normalne dla konkubin, wiadomo co się dzieje w pensjonatach napewno chlanie patola i k.u.r.e.s.t.w.o na potęge. pewnie prowadzą burdel i mieszkają w nim błeee! ale chyba coś cienko przędą bo ona pracuje oprocz tego w korpo a on ma jakąś tam firmę swoją mam nadzieję że niedługo im komornik na tym siądzie a bękarta opieka społeczna zabierze. ja jestem teraz z mężem w pensjonacie obok ale normalnym dla ludzi na poziomie. Te informacje o mieszkaniu i o ich pracy wiem od naszych właścicieli bardzo mili ludzie a ja tylko ciągnęłam ich za język oczywiście nie pisnełam słówkiem że wiem co to za jedna :P już kiedyś zresztą wyczaiłam ją na fb więc wiedziałam jak wygląda gdzie mieszka i jak ma naimię i nazwisko ale nie myślałam że na nią trafie. informacje o burdelu w pensjonacie to moje wnioski bo jestem raczej bystra. finezyjnie powiem tylko że mały jest ten świat. czyli następna po led literki została rozpracowana kolejny punkt dla nas. straszne jak ludzie żyją w rynsztoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zazdrość, co małżeństwo się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna mieszkać w pensjonacie? patologia zostanie patologią, konkubina konkubiną, a bękart bękartem taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w życiu nie wypiłam nawet łyka alkocholu przy niemowlęciu nie rozumiem takich matek, a gdyby się coś stało czy ona wogóle myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz zdjecia z fejsa jej jak ona wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko...ty jestes po/ je/ba/na !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają hotelik, oboje pracują to ważne w dzisiejszych czasach aby mieć kilka źródeł dochodu, piją piwko wieczorem w wakacje, dzieciak śpi słowem sielanka ale zawiść kafeterianek jest ogromna. Co jako żona osiadłaś na garach bez wykształcenia bez perspektyw o 10zł prosisz męża pana i władcę i żal ci d**ę ściska, że można inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
a można pokazać zdjęcia niczym mi to nie grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idiotki się tu schodzą :o kilka lat żyłam bez slubu, teraz mam ślub i... nie widzę żadnej różnicy :D I co cie autorko pusta czyjeś życie obchodzi? Nie masz swojego, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AlkoHolu durna cipo się pisze. To że nie wypiłaś piwa o niczym nie świadczy. Każdy ma swój rozum i zapewniam cię, lepszy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debilzm na maksa
Ale nameczyłaś sie tymi wypocinami bez ładu i składu.Pilnuj swojej d**y, nie interesuj się nie swoimi sprawami.Wywlekasz jakieś idiotyzmy tzw. wiadomości z magla! Plotusnica jesteś na maksa! Nie masz czym się zająć że opisujesz cudze sprawy w dodatku bez zrozumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
Rzeczywiscie, same przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zleciały się konkubiny bronić szmaciary na pewno jagę w dupę konkubent kopnie i pójdzie idiotka z bękartem pod most hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAZDROŚNICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można nazywać dziecko bękartem, czym ono sobie na to zasłużyło! I nie tłumaczm mi, że to oznacza dziecko nieślubne. To jest słowo obraźliwe i niech ta dagajaga czy kto idzie na policję, bo konkretnie JEJ dziecko obrażasz. Ja bym ci nie odpuściła. Czas się nauczyć że za stalking w sieci też się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma 5 letniego syna ,o jakim ty wozku piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma 5 letniego tylko góra 6 miesieczne niemowle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
czemu tyle z was broni kumpeli ledówy? chciałam tylko potwierdzić że konkubiny to byle co i udowodniłam to żeby uciąć te wszystkie dyskusje że niby konkubinat to nic złego albo co gorsza to tak samo jak małżeństwo patologia na kafe kwitnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
nie "zaglądła" mówisz, a potem jak gdyby nigdy nic pewnie zwiła się i poszedła do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy autorka jest jakimś stalkerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest debilem w sumie to napisała same superlatywy, oboje pracują, spędzają miło wieczory, mieszkają pewnie w jakimś sanatoryjnym zdrojowym zakątku i mają pensjonacik jezu chciałabym tak żyć niestety mój mąż popija i zastanawiam się nad rozwodem póki co więc nie wiem czy ten mąż to zawsze taki ósmy cud świata :P może z konkubentem jej się układa i będzie z nim do konca życia? a ile małżeństw się przez ten czas rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za bełkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
Co konkubinki boli was prawda że jesteście patolkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zaglądła"??? Buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAGLĄDŁAM :P i oczom nie wierzę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
A GDZIE TU PATOLA AUTORKO NO GDZIE? bo jeżeli patolką nazywasz to, że nie mają ślubu to jesteś chora na głowę. Jakoś to, że pracują i zaadaptowali sobie mieszkanie we własnym hotelu to raczej powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może autorka by "zaglądła"i poprawiła byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ledowa chciała podac fb dagi ale speniała:Dracja-konkubiny to szmaty i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×