Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka Joanny

Kosmetyki JOANNA - rewelacja!

Polecane posty

Gość fanka Joanny

Witam wszystkie kobiety! Chciałam się z wami podzielić moim nowym odkryciem, a mianowicie kosmetykami firmy Joanna. Według mnie są fantastyczne. Kilka dni temu kupiłam cztery produkty tej firmy i jestem naprawdę zachwycona. Od razu zaznaczam, że nie mam żadnego interesu w reklamowaniu tej firmy, chcę po prostu podzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami. 1. Peeling myjący, wygładzający do twarzy. Skóra rzeczywiście jest po gładka i miła w dotyku. Ja mam akurat peeling z czarną porzeczką, ale są dostępne również inne rodzaje (limonka, truskawka, kiwi, nie pamiętam wszystkich). Wszystkie cudownie pachną. I uwaga! Cena - 3,99 zł za 100 ml. Są też peelingi antycellulitisowe - za 4,99 zł. 2. Szampony - również z serii owocowej. Ja mam malinowy. Pachnie przepięknie, włosy są po nich lśniące, łatwo się rozczesują i trzyma się za nich zapach szamponu. Cena - 6,99 zł za 250 ml. 3. Masło do ciała - również linia owocowa, również piękny zapach i do tego miękka, dobrze nawilżona skóra. Cena - 7,99 za 450 ml. Okazuje się, że nie trzeba wydawać dużo kasy na dobre kosmetyki. Jeśli znacie jeszcze jakieś inne produkty tej firmy, to piszcie, chętnie wybróbuje. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam farby Naturia z
Joanny.są świetne,ja mialam odecień Orzechowy Brąz,super wyszedł:) Dobry jest też szampon kol.mutli soft color z tej firmy (miałąm kolor czekoladowy brąz)Joanna na bardzo dobre kosmetyki wysokiej jakości no i nie sa drogie!!!Oczywiscie moze ma tez jakies buble ale to kazda firma je ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam farby Naturia z
jedyny co odradzam z Joannay to rozjasniacz do blond pasemke,jest strasznie silny i moze spalic wlosy.Kiedys robilam sobie nim pasemka,wlosy byly zniszczone.Teraz juz na szczescie wyroslam z blond pasemke,mam swoj naturalny brazik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko OK
tylko ten peeling nie nadaje sie do twarzy (a juz calkowicie nie do wrażliwej naczynkowej) bo jest za ostry, do ciala jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cscxcx
szampon do włosów przetłuszczających się, seraia z apteczki babuni z drożdży piwnych i chmielu - super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Joanny
Masz rację, pomyliłam się. Peeling jest do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_80
Ja też jestem zachwycona kosmetykami joanny :) i zaraziłam tym nawet mojego chłopaka który uwielbia pastę do włosów z tej firmy :) Jest teraz akcja testowania kosmetyków na dourody.pl gdzie można dostać kosmetyki właśnie z Joanny, aby potem zrecenzować ich działanie :) świetna sprawa :) a tu link do tej grupy http://www.dourody.pl/soc_grupa,438.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam jedwab do włosów tej firmy, super działa a kosztuje niecałe 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaKasia
Ja ostatnio odkryłam serię kosmetyków Joanny, która przeznaczona jest dla panów. Nie omieszkałam zakupić kilku dla mojego mężczyzny. Cena kremu do golenia jest po prostu śmieszna. Zapraszam na stronę www.holder.net.pl w celu zapoznania się z całą ofertą Joanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
gorszych od tych nie znam! nic nie działają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pillingi z Joanny uwielbiam. Ostatnio w biedronce były za 3,50, a wczoraj w tej cenie kupiłam z leclercu. Z farb do włosów nie jestem zadowolona, dlatego przestałam je kupować. wolę z firmy marion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Joanny mam Krzem do stylizacji loków i jest super. Loki są lekko posklejane, ale wyglądają naturalnie. Do tego ten krem ma bardzo fajny zapach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki joanna badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×