Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musthavefashion

Koszulka z flagą UK

Polecane posty

Gość musthavefashion

Kupiłam sobie ostatnio koszulkę z flagą UK, zawsze o takiej marzyłam (jeśli ktoś chce zobaczyć to wygląda cały zestaw z koszulką właśnie tak: musthavefashion.blogspot.com/2012/01/koszulka-z-flaga-uk-t-shirt-with-flag.html) Bardzo podoba mi się motyw UK i tak się zastanawiam co jeszcze można kupić ztakim motywem, jak macie linki do jakichś rzeczy to bardzo chętnie zobaczę, wiem, że są fajne torebki japan style, bo widziałam na Allegro, ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam..............
jak w 2000 roku była ta moda.Miałam bardzo podobna ale przestałam ja nosic jak pojechałam do uk,tam mi powiedzieli ze to jest not cool at all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoping
jakos mi to nie gra... tzn nie podobaja mi sie w ogole tshirty z flagami... suchar... ja uwielbiam te z zespolami albo z bohaterami kreskowek - oczywiscie nie luzne tylko dopasowane - kobiece (mam np 2 bluzki z sOlivera ze smurfami i cale mnostwo z kapelami) :) mysle ze sa duzo ciekawsze niz jakas tam flaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spajdermenowka
masz racje - tez lubie takie koszulki mam ich cale mnostwo - ale ja mam z beatlesami z sO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona mankuta
pewnie nie o takie chodzilo... ale te sa bardzo fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola31
Szorty DIY z flagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilof
spodenki z flaga mnie juz denerwuja... i to najlepiej angielska lub amerykanska... skoro tak szalejecie to czemu nie z polska, co? boszsz... juz bardziej mi sie podobaja te sportowe z ostatniego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio robilam sobie nadruk tutaj http://www.maroka.pl/ także mysle, ze możesz śmiało uderzyc tam i zrobia Ci taka koszulke ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×