Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kremy firmy ziaja

Polecane posty

Gość gość

Co sadzicie o kremach z ziaja? Ja mam teraz taki +30 z kwasem hialurynowym ale nie jestem zbyt zadowolona. Czy jest w nich duzo chemii? Szukam kremu ktory nawilza ale nie powoduje swiecenia, malo chemii, a najlepiej wogole, i likwiduje zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden krem nie likwiduje zmarszczek bo to niemożliwe 🖐️ poczytaj o skórze, jej budowie i funkcjach a przestaniesz wierzyć w brednie jakimi cię karmią w reklamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywam ziaja med z wit. C na dzien i na noc. jestem zadowolona ;) poza tym seria liscie manuka jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam z serii Sopot z witamina C i filtrem 50. Nie wierze w cudowna moc kremów, a po 30 najważniejsze by chronić przed promieniowaniem i zeby w kremie była ww witamina. Na noc używam po peelingu olejku arganowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki postu: sprawdzałaś w którym miejscu w składzie tego kremu jest kwas hialuronowy? Ja kiedys sprawdziłam, jest na końcu listy miedzy konserwantami :) czyli śladowe ilosci :) więc odpowiedz sobie sama jak taki krem Ziaji ma działać. Chcesz porzadny krem nawilżający to kupuj profesjonalne w salone kosmetycznych, takie których nie można kupić w zwykłych sklepach i na alegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nr jeden z Ziaji Med jest, krem tonujący z filtrem 50. Innych kremów nie używam, to się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Syk
Nie wiem, czemu ale nie przepadam za ziają. Jeszcze nie kupiłam takiego kosmetyku co by mi przypadł do gustu tej firmy. Dobre kremy są natomiast firmy beeyes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×