Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia20155

Kto ogląda Arrow ? ;)

Polecane posty

Gość Gosia20155

Która z Pań ogląda serial Arrow ? :) Przyznam szczerze że nie pamiętam dawno by jakiś serial mnie tak bardzo wciągnął. A aktor który gra główną rolę jest po prostu boooosssskii :) Jeśli nie słyszałyście jeszcze o tym serialu to polecam http://puls2.pl/seriale/arrow Na pewno po obejrzeniu jednego odcinka będziecie chciały więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oglądałam chyba ze 3 odcinki nudny jak flaki z olejem fabuła jak w Batmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też oglądałam pierwsze 2 odcinki może 4 max i też nuda masakryczna, wszystko takie przewidywalne jest - koljny superbohater .... nuudaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam z mężem i nam się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogladam. Podoba mi sie. Wszystko to kwestia gustu. Jakbym nie lubila Batmana to bym sie za Arrow tez nie zabierala przeciez. Ale lubie superbohaterow. A ten pozbawiony jest nadprzyrodzonych mocy, ma tylko luk i strzaly. Pewnie, ze czasem to jest w rodzaju "zabili go i uciekl" ale wszystkie historie o superbohaterach takie sa ;) No i jeszcze slyszalam zarzut, ze gra dretwo. Jak dla mnie wlasnie odpowiednio do roli. Ma byc dretwy, bo to mu pasuje. Jako facet najbardziej podoba mi sie jednak w kapturze, w I serii, gdzie maluje oczy, zamiast nosic maske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×