Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktosie zna na funduszu alimentacyjnym

Polecane posty

Gość gość
A o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jesli zlozylambympiepery 29 sieprnia czy za ten miesiac dostalabym kase( pelny miesiac) na stary okres rozliczeniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zaskarzyc parcownice ktora nie udzielila mi takiej informacji? bo bylam w czwartek popapiery i mowilam jej o sytuyacji. powiedziala mi ze wnioski mozna skladac tylko od poniedzialku. czyli 1 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zaskarzyc to nie wiem ale od 1 wrzesnia to sie sklada na nowy okres zasiłkowy a przed tym dniem bez problemu musza przyjac wnioski na stary okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pytalam sie o to ze skladam 1 raz to nic mi nie powiedziala o straym okresie zasilkowym. tylko ze dokumenty przyjmowane sa od 1. a mops nie wyplaca wstecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje zlozyc wniosek na nowy okres zasilkowy bo na stary okres to juz nie ma szans sie zalapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli zloze jutro to dostane jeszcze za wrzesien na stary okres zasilkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pazdzierniku zaczyna sie nowy okres zasilkowy wiec powinnas na wrzesien jeszcze sie zalapac. Tylko musialabys zlozyc dwa wnioski. Jeden na ten jeszcze stary okres i drugi na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz wiem. ze 2 wniooski. a powiec mi jeszcze czy moge miec problemy z tego powodu ze nie zglosilam do opieki ze podjelam prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzilabym zglosic jak najszybciej zwlaszcza jesli pobierasz jakis zasilek bo moze byc tak ze bedziesz musiala zwracac nienaleznie pobrane swiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak moj dochod nie przekroczyl. bo jesli chce zglosic jeszcze za stary okres zasilkowy to podaje dochod za 2012 rok. wiec od stycznia 2012 roku-30 lipcas pracowalam zarobilam ok.11000zł, potem zwolnilam sie i bylam na zasilku od listopada 2012- konca lipca 2013. potem dopiero teraz od maja podjelam prace.i zarabialm 960zł brutto.na zleceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×