Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupujecie używane ubrania

Polecane posty

Gość gość

Kupujecie używane ubrania??....przeglądam olx,allegro i ebaykleineanzeige i się tak zastanawiam...masa fajnych rzeczy jest do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma kupuje taniej w lumpkach a sprzedaje drożej na takich stronach nie wiem kto to kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo to obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze możesz zapytać, czy w miejskiej toalecie używany używanego papieru toaletowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze możesz zapytać, czy w miejskiej toalecie używany używanego papieru toaletowego. bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuję, brzydzę się, ale nosiłam używane ciuchy np. po mamie, babci albo po chłopaku, bo znam te osoby, ale po kimś obcym bym nie nosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tutaj każdy się brzydzi a w ciuchlandach tłumy. Sama chodzę i się nie brzydzę. Super ciuchy można znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właścicielka ogłoszenia na olx,chyba sama założyła ten temat,spódnice nieciekawe i drogie te ubrania z drugiej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczna ta sukienka w groszki? znasz znaczenie słowa "śliczna" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uważam, że w ciuchach można znaleźć czasem takie perełki, że warto do nich zaglądać, wiem, bo niektóre rzeczy z ciuchów są dużo fajniejsze i lepsze jakościowo niż nowe za 5 razy tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,zgadzam się z tą jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Dokładnie ! Ludziska tu piszą, że to obrzydliwe itp., a w lumpeksach tłumy. A tam faktycznie, można znaleźć tzw. "perełki",sama mam ich kilka. A wiadomo, że te rzeczy przed noszeniem trzeba porządnie wyprać. Z zasady nie kupuję bielizny typu majtki, staniki, oraz obuwia. Podkoszulki kupuję, bo można je uprać w wys. temperaturze i wyprasować gorącym żelazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchy często staromodne ,a przynajmniej nie z najbliższego sezonu ,a ceny śmiesznie wysokie,często na wyprzedażach ma się lepsze nowe rzeczy za mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kupuje ale rzadko bo mi rozmiar nie pasuje..zazwyczaj. Najfajniejsze rzeczy w sensie najbardziej funkcjonalne mam używane po kimś..dziwne to. http://artystycznadusza5.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co skoro są wyprzedaze i mogę mieć fajne ciuchy 60% taniej? Czasami nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne że w lumpach wam nie pasuje bo używane, a w galerii choć jakiś ciuch przymierzyło kilka zapocinych bab to juz jest git i kupujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nigdy tam nie weszłam :D po prostu nie, odpycha mnie to, z tego co widać na wystawach są to ciuchy, w których wygląda się beznadziejnie i tak, jakby szło się na pole. Z ładnymi stylizacjami ma to bardzo mało wspólnego, nienawidzę tego typu i kroju ciuchów, wolę wyglądać ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymierzyć i odłożyć, a chodzić w czymś to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqqq98765
Uważajcie na firmowe ubrania na Olx typu Nike Adidas Calvin clai itp. cen kusi.mnie też skusiła. Tyle słyszałam o oszustach i sama się na nich nabralam. Na szczęście nie starcialam dużo kasy. Bo dla sprawdzenia oferty nie zamówiłam dużo tylko jedna rzecz . Pisze żeby przestrzec inne osoby. Są to ubrania z metką, ale jakoś na pewno nie odpowiada prawdziwej marce. To ciuchy nawet nie leżały obok tych firmowych. Są niskiej jakości gatunkowo, podrabiane są marki, i nawet nie dostaniecie tego co chcecie. Zamówiłam co innego ,dostałam co innego. Żadnego kontaktu ze sprzedawca, dane nadawcy na paczce fałszywe. Ciuchy śmierdzą tania chińszczyzna . Nie dajcie się nabrać na super oferte, ta ciuchy wyglądają inaczej niż na zdjęciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksiara

na olx bym się bała kupować, na allegro zanim sie coś znajdzie to mijają wieki. Mam swoje dwa ulubione second handy internetowe. najczęsciej robię zakupy w ciucholandzie Odstawieni i czasami tez w loo. Naprawdę sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×