Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kacian

leki na przeziembienie a tab. antyy. POMOCY !

Polecane posty

itam w czwartek dostalam temperaturę 37 stopni wziełam jedno tabletke gripblocker express ( 1 tabletka to 300 ml paracetamolu) następnego dnia ( piątek) wzięłam jeszcze 2 następne tabletki tego leku ( czyli 600 mg paracetamolu) , 2 tab cerutinu , oraz natursept kaszel ( to zawiera tylko soku z owocow itp bez paracetamolu)Dzis w sobote że czuje sie w sumie dobrze tylko głowa nadal bardzo bolała wziełam apap niestety natczo ( moja głupota) apap ma 500 mg w jednej tablece paracetmolu. Słyszałam ze nie można przekroczyć dziennej dawki 1000 ml paracetamolu , i że samo przeziębienie nie działa osłabiająca na przyjmowanie tab. Prosze o rade dziś chłopak przychodzi i mam nadzieje ze nie będę musiała zabezpieczać się dodatkowo bo zawsze po gumkach mam problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Paracetamol może obniżać skuteczność antykoncepcji w przypadku przekroczenia dopuszczalnej dziennej dawki, która wynosi 3 mg na dobę, czyli sześć tabletek leku. A co się dzieje po gumkach, ja tez nie przepadam ale stosuje provag żel po zbliżeniu i nie odczuwam dyskomfortu. Mozna tez przed, zadziała jak lubrykant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy na przeziębienie jest gorący ostrty sex.Rozgrzejesz się i wypocisz i choroba minie.Masaż cip/uchy też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×