Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panda35

Lipoliza

Polecane posty

Cześć. Nie długo jadę na wa-wy robić lipolizę podbródka.. Trochę przerażają mnie te wkłucia widoczna na filmikach yt i się waham ale bardzo chciałabym poprawić swój wyglad a szczególnie twarzy bo resztę cwiczę intensywnie. Podbródek to u mnie "rodzinne" i wątpię zeby sam "spadł" - dlatego decyduję się na zabieg. Miał ktoś z Was coś takiego? Piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam dwa zabiegi , ale nic nie pomogło wkłucia są prawie bezbolesne , ale za to potem co się dzieje :o 3-4 dni chodzisz z workiem jak pelikan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda    35
Jak to nic nie pomogło..? :( Nie możliwe... :( PS. Nie mogę się zalogować mimo utworzenia konta dziś rano ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipoliza pozwala na eliminację małych, nagromadzonych miejscowo ilości tłuszczu. Stosuje się ją w celu redukcji tkanki tłuszczowej na twarzy - celem usunięcia tak zwanego drugiego podbródka - jak również w innych rejonach ciała, takich jak brzuch, pośladki, uda czy biodra. Czas zabiegu to około 15 – 45 minut. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej obserwujemy w czasie około trzech tygodni po każdym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×