Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamelia22

LISTA DOBRYCH CHIRURGÓW

Polecane posty

Ranking lekarzy :) Proszę wpisywać lekarzy których możecie polecić innym. O złych nie piszemy w tym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Jurek (Artplastica) - miła, sympatyczna Pani :) Pięknie zrobiła mi piersi, jednak nic nie zastąpi kobiecego wyczucia i dobrego gustu :) Bardzo profesjonalna Pani chirurg, ma wielki talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam się! dr Jurek z Artplastica jest znakomita. Tam jest jeszcze jeden świetny dr Pastucha ;-) Polecam najlepszych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka albo perła
Do listy dopisuje dr Tomasza Dydymskiego, pracuje w Polanicy w Klinice, ( prywatnie też ) fachowa,duża wiedza ( dlatego prywatnie wybieram się do niego znowu ) - nie zrażajcie się tym chłodnym jego zachowaniem, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka albo perła
Do listy dopisuje dr Tomasza Dydymskiego, pracuje w Polanicy w Klinice, ( prywatnie też ) fachowa,duża wiedza ( dlatego prywatnie wybieram się do niego znowu ) - nie zrażajcie się tym chłodnym jego zachowaniem, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Oliwin A gdzie Ja napisalam, ze to podstawione osoby. ja napisalam, ze taki topik juz jest i podalam link. O p[odstawionych osobach napisal ktos w poscie z 20.53. Nie zarzucac mi czegos czego nie napislam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Art, to osoba o nicku "oliwin i kamelia" to zarzuciła, nie Ty, i to pewnie chciała powiedzieć Oliwin :P Oceniać mogę tylko Artplasticę, bo w niej dwa razy bywałem z uwagi na zabiegi narzeczonej i tą mogę oceniać. Ją operowała Dr Jurek i oba zabiegi wykonane świetnie. No ale naczytałem się w "Złotej Księdze Pacjentów", w której każdy może wyrazić swoją opinię i podziękować, mnóstwo dobrych słów dla Dr Pastuchy. Z wpisów widać było, że specjalizuje się w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
doktor Josef Mengele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej o tym lekarzu... Co robiłeś/aś... No rozwińcie te wypowiedzi, ludzie co z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła lub perełka
Dydymski w szpitalu robił mi nosek- ostatnia 5 operacja( rozczep od urodzenia) zrobił ładnie, nawet nie mam zadużo blizn. Zastanawiam się teraz nad powiększeniem piersiątek u niego, tylko musze kase uzbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła lub perełka
Dydymski w szpitalu robił mi nosek- ostatnia 5 operacja( rozczep od urodzenia) zrobił ładnie, nawet nie mam zadużo blizn. Zastanawiam się teraz nad powiększeniem piersiątek u niego, tylko musze kase uzbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do THE ART przepraszam za ten bład. oczywiscie mówiłam o osobie o nicku Oliwin i Kamelia a ja jeszcze polecam na Facebooku profil PIĘKNY PROFIL jest tam mnóstwo ciekawych informacji ze świata medycyny estetycznej, chirurgii itp a na stronie Artplastica jest świetnie prowadzony blog - można tam wygrać książkę bo jest konkurs Polecam Polecam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.j.
Niestety ja zadowolona z artplastici nie jestem... Moze nie tyle co z kliniki,a z lekarza. Cóż mogę powiedzieć - mogło być lepiej. Nie chcę podawać nazwiska lekarza,bo nie o tym temat.... ....Nie załamuję się,bo jestem po konsultacji u dr Zdzitowieckiego:). Będę miała wymieniane implanty:D. Lekarz naprawdę super! Jego podejście do pacjentki itd. Polecam:),a jak już będę po drugiej operacji,napiszę o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE JEST TEMAT O KLINIKACH TYLKO O DOBRYCH LEKARZACH! posty które są nie na temat będę zgłaszać do usunięcia. Jak znacie dobrych chirurgów to proszę pisać, na razie mamy 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem panią Moniką. a poza tym to nie można tak szkalować opinii ludzi na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica :)
Niemkiewicz i tylko on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpingones.com
POMOŻEMY POMAGAMY POMOGLIŚMY www.helpingones.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Byłam operowana w Polanicy w szpitalu , przez profesora Kobusa. Pan Łątkowski był asystentem. Po wybudzeniu z narkozy leżałam nago. Kiedy Pan Łątkowski przechodził obok mnie, powiedział do personelu: "Przykryjcie ją, bo straszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×