Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 30 lat i bardzo zniszczona cere

Polecane posty

Gość gość

wygladam na 50 lat. brak 4 zebow 2 jedynek oraz 3. co 2 wystap. okropne zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ile się orientuje dobrze ząb nowy ok 300 zł? Mogę sie mylić ale uśmiech to jedna z naszych wizytówek A co do zmarszczek to polecam zakupić na allegro olejek arganowy i wmasowywać w twarz, myślę, że jak na skuteczne olejki cenę ma przystępną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arganowy. ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na internet masz a na szczotkę do zębów i dentystę nie chciało się kasy przeznaczyć. To dalej wyglądaj jak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I ile się orientuje dobrze ząb nowy ok 300 zł?" x Ja płaciłam 600 zł za koronę Ogólnie to miałam swoje zęby ale nie za ładne. Cała góra wyniosła mnie 6000. Ale warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arganowy. ile kosztuje? xx na allegro mała buteleczka niecałe 6 zł Czy jest aż taki bardzo dobry? Używałam 2 miesiące pod oczy i nie widziałam jakiejś wielkiej zmiany. Musiałam zaprzestać bo mam cerę przetłuszczającą i dermatolog odradziła mi stosowanie. Za to idealnie sprawdza się na włosach. Po umyciu wmasować w końcówki i włosy są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo czy nie to z pewnoscia na zniszczona i zaniedbana buzie olejek za 6zl nie pomoze. Tutaj trzeba dzialac etapami a najlepiej do kosmetyczki sie wybrac na konsultacje i porady. Zeby to duzy wydatek ale moze jakies mostki albo inne tansze rozwiazania, trzeba pytac w gabinetach dentystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecałabym wizytę u kosmetologa - na bardzo zniszczoną cerę kremy z drogerii i olejki nie pomogą. Dużo dobrego zrobi też zmiana diety i pobyt na świeżym powietrzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krem intensywnie nawilżający marki Floslek- odżywi cerę i poprawi jej kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svda
Dlaczego wszyscy myślą, że tylko na starość robią się zmarszczki? Mnie dopadły w wieku 20 lat. Te mimiczne. W pewnym momencie nienawidziłam swojej twarzy. Partner mnie akceptował taką jaką jestem ale ja się wzięłam za siebie. Kupiłam nowe kremy z jadu pszczelego beepure. Piję bardzo dużo wody i soku z żurawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowenka
Na zmarszczki najlepsza jest dietka na bazie cytrusów. A i obowiązkowo kremy beeyes i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×