Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam niezrównoważoną emocjonalnie żonę

Polecane posty

Gość gość

Chce rozwodu:( Ona komplletnie nie nadaje się do zycia. Wyzwiska ubliżania:( Nabawiłem się w tym zwiazku nerwicy lękowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dokładnie robi? Jedna rzecz ci powiem, jesli cos złego sie dzieje w jakiejkolwiek relacji to wina jest ZAWSZE po obu stronach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie niezrównoważona a emocjonalnie elastyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robi?? ubliża mi że jestem nieudacznikiem, że mało zarabiamże jestem idiotą, że nic nie znacze i do niczego nie dojdę w życiu. Wypisuje do moich znajomych na facebooku o tym że jestem niedojrzały albo znjaomą która napisała opinie pod moim zdjeciem zaczeła wyzywac od kochanek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie było dobrze, nawet seks mam do niczego. Potrafi np podczas seksu zacząć płakać albo mówi że jej nieszczescia to kara za to że współzyla ze mną przed ślubem. Potrafi napisac mi smsa...chcesz bym się zabiła?? tego chcesz??!!! Koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna rzecz ci powiem, jesli cos złego sie dzieje w jakiejkolwiek relacji to wina jest ZAWSZE po obu stronach, xxx napewno moją winą jest to że jej już nie kocham i nie potrafię już z nią tworzyć żadnych relacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie konczy jak facet mysli k*****m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto widział zrównoważoną emocjonalnie kobietę?? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... he..he..he.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upiorne byla taka od poczatku czy ty jej w tym pomogles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to miala cyce i wszyscu inni faceci Ci jej zazdroscili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac musisz byc bardzo dobrym mezem skoro doprowadziles ja do takiego stanu psychicznego ze placze podczas seksu, tylko pogratulowac , rozwaliles jej psychike i teraz chcesz wyrzucic jak stare kapcie. Super macho nie ma co ! Bo rozumiem ze przed slubem nie byla niezrownowazona emocjonalnie ? Coz to w ogole za diagnoza , godna psychologa za conajmniej stowe za godzine, a tak serio moze jestes tak kiepskim kochankiem ze tylko plakac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet chora psychicznie kobieta nie powiedzialaby do kochajacego dobrego meza ze jest nieudacznikiem lub idiota. niestety autor widac zasluzyl na takie epitety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie wpisały ci się wszystkie zrównoważone :classic_cool: wiec się nie martw taka nie istnieje. Kazda z nich jest wspaniała mądra bardzo dobra a jak kąsa jak żmija to i tak twoja wina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma schizofrenie i stanowi niebezpieczenstwo dla swojego dziecka to tez jest wina męza...no bo kogo?? mamusi?? p************o tatusia?? w zyciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schizofrenie sie leczy podobno z niezlym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczy się ale klto mam ją leczyc mąz ?:P Ptrzestance facetów traktowac jak kogoś kto ma miec jakąś odpowiedzialnosc za was baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem podobnie do autora. Trzeba mój drogi zmienić kobietę ;) Ja tak zrobiłem i z nową żoną jest luksusowo:) Wszystko mi się udaje nerwica minęła mam dobrze prosperujący biznes, który dla ex był według jej mniemania czymś nieudanym:P A teraz wścieka się bo dla innej to zrobilem a dla niej nie :D:D Sama siebie zjada tym jadem. Szkoda mi tylko dziecka i tym pogrywaniem dzieckiem by mi tylko dokopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie psychiatra pod warunkiem ze ktos kobiecie uswiadomi ze takiej pomocy potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja miała cięzką depresje z agresją nie dala się uświadomić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłem winien jej stanu jak mawiała. Wiec zniknąłem jej z zycia...wygląda teraz jak kaszalot. Potem jak zniknąłem to się okazało że to też moja wina. Własciwie wszystko bylo moją winą. Ledwo się po tym toksyku pozbierałem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depresja i agresja raczej nie ida w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idą depresja maniakalna moze miec przebłyski agresji albo depresja dwubiegunowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz zalecił jej wizyte psychiatryczną i nie widziała potrzeby a potrafiła rzucać się na mnie z łapami :P przez co tez miałem nerwicę i aby jej nie oddac wolałem odejsc. To byłem draniem, wyzwiska, smsy z szantażami do 3 nad ranem a od 7 rano bateria telefonów z wyrzutami. Istne piekło i to taka delikatna istota...kobieta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nic sie nie dzieje bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a własnie czasem sie dzieje bez powodu jak zona to psychopatka, znam takie jedno małżeństwo, baba pomiatała mezem ile wlazło, po 15 latach facet przejzał na oczy i teraz baba siedzi cicho bo rozwodu sie boi, a rozwód juz przesadzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketttka
Chlopaki na co czekacie? Jest tyle normalnych, fajnych dziewczyn na swiecie...nie warto marnowac sobie zycia, bo jest tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się panowie - to wasza wina. Każda baba stara się wleźć chłopu na łeb. Robi to stopniowo. Po szczebelku, po szczebelku, aż wlezie na sam łeb i weń wali jak w garnek. Cała sztuka polega na tym, żeby wyczuć kiedy baba jest na trzecim szczebelku. Wtedy trzeba ją pacnąć! Tak żeby spadła na ziemie. Za jakiś czas, znów spróbuje włazić ostrożnie. Znów pacnąć! I za trzecim razem już nie spróbuje. A wy przez waszą głupotę i lenistwo pozwoliliście sobie wleźć na łeb. Wasza wina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to c! Pki a nie mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ketttka wczoraj Chlopaki na co czekacie? Jest tyle normalnych, fajnych dziewczyn na swiecie...nie warto marnowac sobie zycia, bo jest tylko jedno x nabazgrała stara koorffa której nikt nie chce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×