Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy rudych dzieci

Polecane posty

Gość gość

Czy sa tutaj mamy rudych dzieci? Jak reaguje na ich społeczeństwo czy słyszycie jakieś złośliwe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek był na początku rudy, teraz poszedł w blond (18 miesięcy) ja się nie przejmowałam, może dlatego nic nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze Cie kolor jak kolor nie ma czym sie przejmowac. Kazde dziecko jest sliczne nawet maly rudasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiecie jacy sa ludzie wredni .... od urodzenia synek byl rudy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka ma rudą córkę, ma kilka lat Co za brzydki bachor, jak jego matka- z charakteru też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z małych rudych dziewczynek wyrastają piękne rude dziewczyny 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama musisz mieć mnóstwo kompleksów współczuje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzidejzi
mamy rudych dzieci zazdroszczę. zawsze podobali mi się rudzi mężczyźni ale nigdy na nich w życiu nie trafiłam, ja brunetka z natury marząca o rudych włosach więc chwilowo farbowana, narzeczony też brunet...nie mam szans na dziecko z tak pięknymi włosami, chociaż mojego ukochanego długie, gęste i ciemne też są piękne ;) więc jak dziecko będzie miało po nim to też będzie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się farbuje na rudo bo w żadnym innym nie jestem aż tak atrakcyjna i chciałabym, żeby moje dziecko było naturalnie rude :) W mojej pracy spotykam wiele osób naturalnie rudych i odpowiednio wystylizowani zostawiają ludzi o innych kolorach włosów daleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym że nie masz szans na rude dziecko to bym się do końca nie zgodziła, ja jestem naturalną blondynką a mąż ciemnym brunetem nasze dziecko ma lekko rudawe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rudego synka, nie ma takich bardzo rudych włosów, piegów też nie ma ale jednak jest to odcień rudego. Bardzo podoba mi się ten kolor, nigdy nie spotkaliśmy się z jakimiś złośliwościami, podoba mi się to, że mały się wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 ty to masz dopiero podły charakter nie dość, że obgadujesz niczemu nie winne dziecko to jeszcze nazywasz je bachorem, no pokazałaś klasę nie ma co :P Paryż jak się patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×