Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mata edukacyjna

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie jaką matę polecacie? Moim zdaniem te maty są brzydkie bo takie kolorowe, kiczowate i chciałabym taką spokojną, stonowaną aczkolwiek nie mam pojęcia gdzie takie są. Widziałam z firmy skip hop, ale nie jestem do nich przekonana. Może któraś z Was kupiła matę tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię kolorowego kiczu, ale... prawda jest bezlitosna dla gustu. To, co kolorowe, jest lepsze dla rozwoju dziecka. Niemowlę nie widzi tak, jak dorosły. Najlepiej widzi żywe, kontrastowe kolory i te najbardziej go stymulują. Stonowane kolorki dla nas są ładniejsze, ale nie działają stymulująco na dziecko. Ja oglądałam wiele mat i wybrałam matę Cudowna Planeta od Smart Baby, ale jeszcze do mnie nie doszła, więc nie mam o niej jeszcze w pełni wyrobionej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem ładna, tylko wydaje mi się, że mam mało "atrakcji" a jaka jest jej cena ( ile ty zapłaciłaś? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłaciłam 100 zł. No z tymi atrakcjami to był problem w czasie poszukiwań, bo inne- droższe- zwykle miały jeszcze mniej. Ta ma jakieś szeleszczące elementy i lusterko. Mnie się spodobała, ale zobaczymy, jak oceni ją moja córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłabym Ci wdzięczna jakbyś tutaj napisała jak się sprawdziła ;) a ile miesięcy ma córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ja chyba zdecyduje się na ten skip hop z tą wesją z sówkami czyli treetop bo mała ogólnie ma dużo sówkę w pokoju np z La millou by Ania mucha i chyba najbardziej pasowałaby taka mata. Dobrej maty można dobrać też inne przedmioty więc nie będzie tak kiczowato ale jeszcze się pozastanawiam ;) może jeszcze jakaś mama poda przykład fajnej maty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckaa
Też bardzo podobają mi się maty SkipHop, są piękne. Materiały też solidne, widziałam u koleżanki, której córcia całymi dniami przesiaduje właśnie na macie z sówkami. Ja zdecyduję się chyba na tę ze słonikiem, małpką i wielorybem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy mate z bright starts, maly ma 16 miesięcy a zabawki z niej dalej są w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPoli
Skip Hop robi bardzo fajne maty. Są wielofunkcyjne, ładnie wyglądają, są z bezpiecznych materiałów, i wzory są dość wytrzymałe. Bardzo fajnie się prezentuje. Kupujemy wiele produktów tej marki i chwalimy sobie. Jak dla nas warte są swojej ceny. Mogę spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mata edukacyjna skip hop wygląda ładnie. Odradzam natomiast maty piankowe tej firmy. Kosztują 300zł, a ciągle się rozwalają na kawałki u mnie. Kto wymyślił, żeby matę z tylu kawałków składać... okropnie niepraktyczne. Pomijam, że niemowlak ją non stop demontuje, zamiast się na niej bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marl3nka
to chyba zależy, my mamy właśnie piankową skiphopa i na razie nic się z nią nie dzieje. Choć mały faktycznie lubi ją demontować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jej nie czyścisz, anie nie sprzątasz pod nią. Ja świra dostawałam od ciągłego układania w kółko tych elementów, bo przecież nie da się jej w całości podnieść, bo się rozsypuje jak puzzle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to chyba oczywiste, że nie podniesiesz czegoś w całości, co z założenia ma być do składania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Zet
Od niedawna mamy matę. Sprawdza się póki co bardzo dobrze. Wszystko jest tak jak być powinno. Nasza mała jest nią praktycznie zachwycona. Uwielbia się na niej bawić. Nie ściera się, przynajmniej narazie. Jest ok. Z produktów skip hopa mamy jeszcze zabawki do wózka, pojemnik na zabawki i talerzyki. jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellllllla
Też szukam maty i nie ukrywam, że bardzo podobają mi się te ze skiphopa, choć słyszę różne opinie na ich temat. Ale sądząc po jakości innych produktów powinno być OK ;) Synek niedługo kończy pół roczku i chyba właśnie wtedy kupimy mu którąś z tych mat piankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)tyle lat po komunie a nadal o komunistyczne myslenie 555 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda101
Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu takiej maty od Skip Hopa i rzeczywiście daje radę. Miałam dużo róznych opinii na ten temat i stwierdziłam, ze zaryzykuję. Na szczęście się opłaciło. Jest ekstra. Fajnie wygląda, jest bezpieczna, moje dziecko dobrze się na niej czuje i to widać. A jeśli mały jest zadowolony, to to jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam maty marki Haba, niestety nie są tanie ale jakość wykonania jest super, duża oferta jest w sklepie www.hoplik.pl . Taka mata edukacyjna jest na prawdę przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

Polecam maty firmy Folimpex, są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada ;)

O ja tez mogę polecić maty folimpex. Sprawdzaja się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baia

taaa, z mat to folimpex bedzie najlepszy 🙂 z tych co mialam to zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Karimaty z Folimpex super się sprawdzają. Kolorów do wyboru jest mnóstwo, więc można wziąć różne kolory. Wystarczy dzieciakom dać jakieś zabawki edukacyjne i są w siódmym niebie 😉 Zawsze mają wygodniej niż siedzieć tak po prostu na dywanie czy panelach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka
Dnia 14.08.2019 o 09:08, Gość Aga napisał:

Karimaty z Folimpex super się sprawdzają. Kolorów do wyboru jest mnóstwo, więc można wziąć różne kolory. Wystarczy dzieciakom dać jakieś zabawki edukacyjne i są w siódmym niebie 😉 Zawsze mają wygodniej niż siedzieć tak po prostu na dywanie czy panelach 🙂

Tu się zgodzę, karimaty to zdecydowanie lepsze wyjście. Takie maty edukacyjne to tak naprawdę nic nie dadzą, a kosztują krocie i taka jest prawda. Karimata wygodna i dzieciaki mogą się bawić jak tylko chcą 🙂 Złączenie kilku też jest fajnym pomysłem - u mnie się sprawdziło. Co do samej firmy to ich nie znałam, ale na pewno sprawdzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Karimaty od Folimpexu kupiłam już jakiś czas temu. Dobre do codziennej zabawy, układania puzzli, a ja mam dodatkową dla siebie do ćwiczeń 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×