Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MIALAM Problemy ze skora TRadzik niedoskonalosci I teraz mam skore jak nowa

Polecane posty

Gość gość

Po seri zabiegow pelingami kwasami,troche to czasu zajelo ,ale teraz skora jest ladna,niedoskonalosci prawie zniknely ,wyglada prawie jak nowa,a mialam spore problemy ze skora ,tradzikiem niedoskonalosciami,zeby to zlikwidowac trzeba duzo cierpliwosci i wlasciwe zabiegi i nie jeden!! tylko serie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ty pryszczata, pisałaś tu wczoraj, ni c****ja nie miałaś serii zabiegów od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ja wyzywasz ? a ty taki idealy piekny ? nie wiesz co cie spotka w zyciu ,ozesz miec za jakis czas gorszy problem niz ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam kolezanke ktora miala straszne problemy ze skora ,ale pozniej cos jej pomoglo sadze ze pelingi,kwasy i teraz ma skore jak nowa .A wczesniej miala spore problemy ze skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasy najlepsza rzecz na swiecie :) wlasnie jestem w teakcie serii zabiegow! To juz trzeci raz, nie dosc ze zmniejsza pory i leczy niedoskonalosci to jezzcze splyca zmarszczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kwas stosujecie i jakie stężenia? Ja mam w domu migdalowy 20% i mam zamiar zaczac z nim coś robić wkoncu:) raz spróbowalam go tylko i super gładką skórę miałam i pryszczy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie tylko u kosmetyczki. Mieszanka kwasow salicylowego i jakiegos tam, nie pamietam. Zaczyna sie od najmniejszego stezenia zeby pobudzic komorki do dzialania. Mam juz "wprawe" i powiem ci ze sa dni kiedy skora mocno reaguje o trzeba szybko neutalizowac zeby sie nie popazyc! W inne dni nawet nie zaswedzi;) bardzo wazne przy kwasach: ochrona sloneczna najlepiej 50tka bo bardzo szybko robia sie przebarwienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę zakupić właśnie ten salicylowy bo słyszałam że świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisalam robie trzecia serie w zyciu. Po drugiej u kosmetyczki zaczelam szukac zestawow w necie. Kosmetyczka choc dobra to droga. Kupilam zestaw 40% salicylowy plus neutralizator za ok 40 euro na amazonie. Z instrukcja i tabela stezen. Jak krowie na rowie opisane ile wody destylowsnej na ile kwasu;) nie bylam zadowolona. Skora albo nie reagowala albo byla popalona i obierala sie do krwi:( z podkulonym ogonem wrocilam do mojej kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×