Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

modyfikacje ciała, co o nich myślicie?

Polecane posty

Gość gość

Jakie jest Wasz zdanie na temat modyfikacji ciała? Tak tych mniejszych jak koloryzujące szkła kontaktowe, doczepiane włosy i piercing, jak i bardziej radykalnych jak operacje plastyczne i makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele jest chorób psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc pod uwagę ilość osób robiących sobie operacje plastyczne to chyba dużo jest tych chorych psychicznie, o tych co noszą doczepiane włosy nie ma co nawet wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle autorze że jesteś chory psychicznie jak te lafiryndy od tatuaży które zakładają stale tematy i sie podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat zainspirował mnie jeden z tych tematów - bo przecież tatuowanie sobie brwi jest "zabiegiem kosmetyczny", ale już tatuaż to dla niektórych "samookalecznie". Osobiście chybabym musiała na głowę upaść żeby pozwolić komuś na operowanie igłą na mojej powiece żeby dobie trwały eyeliner dorobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niespecjalnie, nie lubię długiego gojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to mi chodzi - czemu za nieekstremalne uważasz dziobanie sobie powieki igłą (!!!) ale już nie wielkie tatuaże? Poza tym ok - implanty imitujące rogi są dziwnie, ale na pewno bezpieczniejsze niż worek wypełniony jakąś chemią wsadzony pod skórę na klatce piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy lubią kombinować, a swoją fizyczność eksponujemy wszyscy - ciężko tego uniknąć ;) Ludzie mają różne dziwne pomysły. I to czy to jest "dziwadło" zależy od patrzącego, pomyłki operacji plastycznych przyciągają jeszcze większą uwagę. Bo jak widzę gościa który ma rogi na głowie to wiem, że taki był plan, pewnie pracuje w biznesie modyfikacji czy coś takiego...a jak widzę wielkie, nadmuchane cycki to myślę sobie "yep...ta pani odleciała zupełnie". Dla jasności - sama nic sobie nigdzie nie wszczepiam, ale zastanawia mnie czemu poddawanie ciała traumie jak wypadek samochodu, łamanie nosa i składanie od nowa, wszczepianie implantów, wyjmowanie i wymienianie implantów co kilka lat, robienie zastrzyków z wypełniaczy i wiele innych to "normalne". Tatuaż na przedramieniu czy kolczyk w wardze - z tym już ludzie mają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym się poprawia. W każdym razie sama jakoś nie mogę przekonać się do pomysłu poddawania się narkozie i opcji długiego procesu gojenia, bólu i ryzyka zakażenia dla prostego nosa. O implantach wszelkiego rodzaju nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ironia jest taka, że pisze jako osoba która ma tatuaże - nie mam pojęcia jak niektórzy mogą dobrowolnie zgodzić się na tygodnie (czasami miesiące bólu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
ja mam wytatuowaną prawie całą rękę,za półtora miesiąca jadę na tatuaż za uchem schodzący na szyję...uwielbiam tatuaże,ciągle mi ich mało...i od razu mowię,że nie jestem jakimś marginesem społecznym ani patologią...jestem normalną kobietą po 30-stce,żoną od 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz zdanie na temat innych modyfikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
jeśli ktoś jest z tego powodu szczęśliwszy to czemu nie?..nie przeszkadzają mi ludzie z rogami czy makijażem pernamentnym,nie oceniam ludzi po wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o ocenianie, tylko o to jak TY się do tego odnosisz, czy zrobiłabyś sobie coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
ja nie zrobiłabym sobie np.rogów,tuneli w uszach czy percingu,to nie moja bajka ale nie przeszkadza mi to u innych...co do operacji plastycznych tez jestem ZA...wszystko jest dla ludzi,jeśli ktoś będzie szczęsliwszy jak poprawi sobie sobie nos to niech go zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
i jeśli ja miałabym coś nie tak z moim wyglądem to zrobiłabym sobie operacje plastyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w sumie podobne podejście - chociaż tak jak mówiłam, boję się bólu i nigdy nie zrobiłabym sobie operacji plastycznej (nawet kolczyków nie mam poza uszami bo za długo się goją). Zastanawia mnie po prostu czemu ludzie mówią, że tatuaże i kolczyki to samookaleczanie, ale cięcie sobie ciała na wszystkie możliwe sposoby jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
też nie wiem czemu ludzie tak twierdzą,myślę,że jak ktoś jest inny niż on to już patologia...ludzie chcą żeby wszyscy byli jak oni sami,jeśli ktoś jest inny to od razu jest wyzywany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest, aczkolwiek hipokryzja aż razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o tunelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyśl może coś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra .To u shahili w północnej Kenii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×