Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój mąż został poproszony o bycie chrzestnym siódmy raz

Polecane posty

Gość gość

Jego kuzyni mają rodzeństwo, ich partnerzy również, a co się nowe dziecko w rodzinie rodzi na chrzestnego proszą jego. Ja sama mam dwie chrześnice ( jedna córka mojej siostry, druga to wspolna chrześnica moja i męża - córka jego siostry stryjecznej). Wczoraj zadzwonił kuzyn, który nawet nie przyjechał na nasze wesele i poprosił by mąż został chrzestnym jego syna. To juz drugie dziecko w tym roku. Powodzi się nam bardzo dobrze, ale wiadomo, że posiadanie takiej ilości chrześniaków wiąże się z wydatkami i obowiązkami. Co zrobić, jak to zakończyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziękować i odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się nie zgadza, proste. Ja pare razy odmówiłam, afery nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majac taka ilosc chrzesniakow moze spokojnie odmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne że zgodzi się już aż 7 razy. o 5 za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślałam aby odmówić, zwłaszcza, że to daleka rodzina, mąż ostatni raz widział kuzyna 7 lat temu. Ale tesciowa grzmi, że dzieciom się nie odmawia :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech teściowa płaci na prezenty dla tych chrześniaków :) Wybierają Twojego męża bo jest przy kasie :) Przecież chrzestni to obecnie sponsorzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messeria
Nie odmawia się dzieciom, ale dorosłym tak;) Każdy bierze Twojego męża bo jest bogaty a nie dlatego, ze to będzie dobry ojciec chrzestny. Nie dajcie się wrabiać w następny chrzest. ten facet nawet nie przyjechał osobiście tylko zadzwonił, przecież to chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że chodzi tylko o kasę. Trudno, tesciowa może się obrażać . Swoją drogą nie rozumiem tego. Chrzestna mojego dziecka jest moja młodsza siostra, która ma 18 lat i jeszcze nawet nie pracuje. Ale jest mi bardzo bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się wrobić ! Przecież to przesada mieć tyle chrześniaków, niedługo będą miały komunie, potem 18-nastki i finansowo nie wyrobicie. Rodzina to chętnie żeby wziąć bogatych chrzestnych bo myślą pewnie ze będziecie sponsorować ich dzieci. U nas tak samo było, jak mąż stracił prace i było nam ciężko to nikt nas na chrzestnych nie poprosił mimo ze w tym czasie urodziła się 4 dzieci w rodzinie a jak teraz dobrze nam się wiedzie to nagle wszyscy są zainteresowani ! Wszystkim odmawiam, bo na pomoc w ciężkich chwilach liczyć nie mogłam wiec sponsorować nikogo tez nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×