Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Puszke

moj nowy telefon do oceny fota

Polecane posty

J3bac smartfony z dotykowym ekranem od google i apple! Te telefony zostaly stworzone by nas zniewolic!! I zebysmy wszyscy mieli krzywe kregoslupy na starosc, bo patrzac sie w ta wielka cegle HTC czy Iphone dostaje sie skrzywienia kregoslupa i szyi!! Skolioza na stare lata!!!! PS. Wiem, ze to smartfon. A telefon nie taki nowy bo mam go juz z 8 lat, ale PRZESTAJE KORZYSTAC Z DOTYKOWYCH TELEFONOW DZIEKUJE https://zapodaj.net/0b51c86bad861.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniam pozytywnie. Ile trzyma na baterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dluzej niz j3bane cegly smartfonowskie z srakoidem albo srajosem. Ogolnie to jak korzystam z niego tak w miare jak to z nokii czyli przegladam maila (jeszcze nieskonfigurowalem w sumie), slucham mp3 czy pisze smsy to tak od 3 do 5 dni bez zadnego ladowania... A nie smartfony j3bane z androidem, jak mi zniknie to wariuje, a ten mi lezy caly czas i mam wyj3bane a bateria trzyma... To jest dosc stary telefon, mam go dlugo bateria swoje przeszla, ale jak widac do tej pory dziala. Ogolnie to niektorych stron nie czyta, bo chyba maja inne skrypty, ktorych ten model nokii nie obsluguje, ale MAM WYJ3BANE!!! DO TEGO WY KVRWY NOSZACE TELEFONY MADE IN CHINA CZY MADE IN TAIWAN, TA NOKIA ZOSTALA ZROBIONA W EUROPIE MADE IN FINLAND KVRWA, NOSZE COS CO POCHODZI Z RAK FINSKICH INZYNIEROW A NIE CHINSKICH SLEJVOW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tel to mini komputer, gram na nim, oglądam filmy, nawet mecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze posiadam samsunga czy to telefon czy tablet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO SMARTFON ANDROID JEST JAK MINI KOMPUTER OD KTOREGO MA CI SIE KRZYWIC KREGOSLUP, MA DO BAZ GOOGLE LECIEC TO GDZIE JESTES I CO ROBISZ, MASZ DOSTAWAC RAKA JADER I WARIOWAC GDY TWOJ SMARTFON CI ZNIKNAL. I CHVJ Z TEGO, J3BAC ANDROIDY I PECETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iphone 5s to nie żadna cegła, a co do użytkowania, to Samsung Galaxy trzyma mi tydzień. Kwestia co kto lubi i potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAJSUNGA MOWISZ? TELEFON KTORY MA CI SLUZYC DO WRZUCANIA ZDJEC NA FEJSBUKA A NIE DO ROZMAWIANIA ZE ZNAJOMYMI I ZA KTOREGO BULISZ 5000ZL? SUPER DEAL KVRWO J3BANA, WOLE COS CO ZOSTALO WYKONANE W EUROPIE NIEWAZNE JAK STARE NIZ COS CO ROBIA CHINSCY SLEJVY ZA 5 GROSZY ZA ZROBIONEGO SZAJSUNGA CZY SRAJFONA KVRWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze większa głupota to smartwatch'e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UP MAM SRAJFONA 5S I WOLE SE UCIAC REKE NIZ TRZYMAC W LAPIE TEGO PENISA, ALE JAK KTOS JEST GEJEM TO SIE JARA SRAJFONEM HEHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM CO TO SRAKWOCZ NIE KORZYSTAM I NIE BEDE KORZYSTAL, J3BAC WSZYSTKIE KORPORACJE CO NA LUDZIACH SIE WZBOGACAJA I SZMALE KRECA. A TABLETY SRAJPADY PRO PODZIEKUJE, JA SZUKAM TABLETA INTUICYJNEGO DO KTOREGO WYSTARCZY SAMA MYSZKA A NIE JAKIES GEJOSKIE KLAWIATURY PRZENOSNE, A JAK MAM PISAC NA KLAWIATURZE SRAJPAD PRO TO WOLE SE NAJPIERW NA LAPE NASRAC I DOPIERO Z NIEGO KORZYSTAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK WIDZE ANGIELSKICH BOJOW CO MYSLA ZE SA NIEWIADOMO KIM, BO LAZA NAPAKOWANI W DRESACH ARMANIEGO CZY NIKE KTORE SAM POSIADAM I UWAZAM TEZ ZA CHINSKI BUBEL ALE NIKE TO TRZEBA SIE JARAC, A LAZA PO MIESCIE I TRZYMAJA APPLOWSKIE KVTASY W REKACH I PISZA NA FEJSBUCZKACH TO OD RAZU WIEM, ZE GOSCIU JEST CIEPLYM PEDALEM, HEHE. WYSTARCZY SPOJRZEC Z CZEGO CO KORZYSTA, JA DZIEWCZYNOM KORZYSTAJACYM Z TELEFONOW APPLE TEZ DZIEKUJE, NA RANDKE Z TAKA NIE POJDE CHOCBY BYLA MISS PIEKNOSCI 2018. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kiedys podobna Nokie.:-) Az mi sie lezka w oku zakrecila.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa Samsungi, oba służbowe, jeden z klawiaturą dotykową, drugi podobny do Twojej Nokii, oba bardzo wygodne telefony. To raz, dwa, właśnie o to chodzi, że wrzucam zdjęcia z telefonu na Instagram, edytuję stronę www, musi mi być wygodnie. BTW mój telefon kosztował pomiędzy 1 a 2 000zł, a nie 5. No i niczym się nie jaram, mi jest tak wygodnie :) Ipad Pro jest intuicyjny :P działa jak złoto, szybko, stabilnie - jeszcze tylko muszę zbadać opcje rysowania :) Do tego robi dobre zdjęcia i filmy i można sobie z Siri dla hecy pogadać (choć biedak czasem nie kuma). Nie jestem lanserem. Mój iPhone jest opakowany w etui, że jabłka nie widać, a na iPadzie widać, ale to nie moja wina, że produkują obudowy z dziurką :P BTW Nokię też miałem i była całkiem O.K. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki1
Jaki model tej noki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srakesible gvwno mnie to interesuje, a srajoes ma intuicyjne tylko menu glowne, czego androidowi nie mozna przyznac, bo ustawienia w androidzie to tragedia. Niewazne co ile kosztuje, wazne ze jak sie z czegos korzysta to tak sie ksztaltuje swiatopoglad, a dla mnie ludzie tacy jak ty to korposzczury. Bierzesz kredyt na 20 lat na mieszkanie a kupujesz rzeczy z firmy ktora twoich mieszkan moze miec z miliard, i strugasz kozaka. Ja z apple z racji ze jestem profesjonalnym muzykiem to korzystalbym tylko z imakow i macbookow, bo od zawsze mnie jaraly komputery tej firmy, a apple to firma komputerowa a nie robiaca smartfony. Moj przyjaciel anglik co jest producentem muzycznym, ma nazbierane juz jakies 14 macbookow i imakow, i jednego mam zamiar wysepic od niego hehe. Choc z kumplem teraz kupowalismy macbooka pro za ponad 15000zl, tego z dwiema kartami graficznymi i cos mi gadal, ze ten macbook jest krytykowany przez ludzi, i ze podobno apple wpadke zaliczyl. Nokia kiedys wydawala sto modeli w rok a dzisiaj firmy korporacje wydaja jeden model na rok i wszyscy gonia jakby bez smartfona sie przezyc nie dalo. Tak to wlasnie jest, 85% ludzkosci jest zaprogramowana przez rzad, instytucje i korporacje, a pozostale nie uzywa smartfonow android czy apple. Moja bogata ciocia mi mowila, ze kiedys byli gdzies w azji gdzie miesieczna wyplata to 300 dolarow, a wszyscy w srajfonach. I to ma dobrze swiadczyc o tej firmie? Cala globalizacja pochodzaca z ameryki jest jak komunizm. Wszyscy ubieraja sie w tych samych firmach wszyscy uzywaja tych smartfonow, wszyscy robia to samo. Wydaje sie, ze zyje sie w wolnym swiecie, a niestety tak nie jest, jednak czlowiek dzisiaj ma prawo do wyboru a za hitlera jak szedles do gazu to nie miales wyboru. blablabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mialam kiedys podobna Nokie.usmiech.gif Az mi sie lezka w oku zakrecila.usmiech.gif x No widzisz, ty mialas a ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to z racji ze apple to nie jest firma ktora robila kiedykolwiek telefony, wiem ze htc robi lepsze smartfony niz srapple. Htc od zawsze robili telefony, a pierwszy dotykowy telefon widzialem juz jakos na poczatku 21 wieku, cos moze 2002 rok, oczywiscie htc na windowsie. A nie ze apple zrewolucjonizowalo rynek smartfonow bo pierwsi dotykowe telefony wypuscili OMG O BOZE XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ta baze google zablokowana i wyłączona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy ludzie jak ja? To znaczy: niby jacy? Ani nie pracuję w korpo, ani nie buorę na nic kredytu. No i jakiego kozaka strugam? Niby czym? :D BTW z MacBooka nie korzystam, bo potrzebuję programów nie obsługiwanych przez nie :D Skoro mam prawo wyboru, to czemu czepiasz się, że wybrałem iPhone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam huawei a szajsungi i srajfony nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×