Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problemsss Janek

Moja dziewczyna chce sie całować z innym i mi o tym mówi

Polecane posty

Gość Problemsss Janek

Otóż chodzi o to, moja dziewczyna z która jestem ponad 1,5 roku powiedziała mi, że chciała by sie całować z moim przyjacielem i pozwoliła mi żebym to ja całował się z inna kobietą ale mamy sobie to szczerze powiedzieć, że np przelizaliśmy się z inna osoba. Chodzi o to, że pocałunek niby jak dla niej nie jest żadna zdrada i nie chodzi o to ze na każdej imprezie by miała się z kimś przelizać. Moja dziewczyna nie miała przedemna innego chłopaka czy według was to może być powód?? Ja ją bardzo mocno kocham ale nie wiem czy ona mnie i czy ona tym chce mnie zdradzić albo zakochała się w moim przyjacielu ? Jak myślicie ona mi cały czas powtarza, że mnie kocha i że z nim chciała by tylko spróbować co wy o tym myślicie sam jej na to pozwoliłem ale nie wiem czy dobrze robie ja bym mógł dla niej zrobić wszystko naprawde wiem ze to ta jedyna ale obawiam sie, że kogoś pozna na studiach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemsss Janek
Myślicie, że dla niej to bedzie tylko spróbowanie? Boje sie tego, że to ona mnie zostawi a ja jestem w niej tak zakochany ona mnie zapewnia ze tylko mnie kocha ale nie wiem co o tym myślec ufam jej mamy do siebie zaufanie ale jestem strasznie zazdrosny o nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kravi11
no trochć to dziwne nie wiem co ci poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, zapytaj jej w jakim celu jest z Tobą, skoro potrzebuje "lizać się"[tu masz u mnie + za nowe określenie ;)] z innym. Odmiana całkiem słuszna w wypadku, jeśli poszukiwania trwają nadal. W waszym, to trochę dziwne. Nie bądź zazdrosny o tę "lizaczkę", tylko zastanów się, czy warto z nią być. Przecież Tobie też się coś należy i chętnie byś może "polizał" inną. To forum sprawia, że humor z minuty na minuty może się podnieść pod niebiosa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemsss Janek
No wiem ona powiedziała, że jak bym chciał to bym mógł tylko muszę jej szczerze o tym powiedzieć ale ja nie chce może dlatego, że miałem już inne dziewczyny i juz mi to nie potrzebne ona nie miała przedemną chłopaka i moze chce spróbować ale nie wiem czy dobrze robie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pommocyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia dziewucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowie jeszcze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od twojego punktu widzenia. Przecież są ludzie z zakusami na "swingersów" i im to odpowiada. A tobie jest na rękę całowanie się z innymi laskami czy jesteś oddany tej jedynej? Bo ja bym się czuła jak szmata w związku, jeszcze ukrywając to przed partnerem. Moim zdaniem to życie w niepewności, bo ona ma swój punkt widzenia - całowanie się to nie zdrada -i tak to zrobi bez twojego pozwolenia. Ja osobiście, gdybym się dowiedziała że mój facet przelizał się z inną... Ciężko by było, nie wiem czy zakończyła bym 4 letni związek przez to, ale chyba czuła bym odrazę i to nie było by "to". A jakby mi coś takiego zaproponował zaczęła bym dużo myśleć... Zdrada i dwulicowość to najgorszy sposób, w jaki można stracić moje zaufanie... I co? Na początku będzie chodzić tylko o całowanie, a za chwilę powie ci że przecież skok w bok to nie zdrada, bo chyba nie myślisz że na całowaniu się skończy? Dodaj do tego alkohol i puszczają hamulce. Ja już powiedziałam swojemu kiedyś, że lepiej by ze mną zerwał jak szuka nowych wrażeń niż jeszcze w związku miał mnie np. zdradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz podać mi do niej komórkę ;P ? Obiecuje, po wszystkim dam ci znać na czym stoisz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A tak wlasciwie to co ci szkodzi ? Ubedzie jej od tego, ze sie z kims jak to nazywasz "polize" ? Dlaczego jej zalujesz przyjemnosci ? To moze jak zechce zjesc czekolade tez jej zabronisz ? Ludzie, zycie i tak jest trudne i ciezkie i jak mozna w nim miec troche przyjemnosci to jeszcze sobie tego odmawiacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty pedale znowu swoje madre inaczej rady propagujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×