Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

oreore

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. oreore

  On wyjeżdża

  Takie życie :D A na poważnie : nie wolno nikogo naginać do swoich potrzeb. Każdy człowiek ma prawo do swoich wyborów. Jeśli stał Ci się "bliski", to takim będzie, a jeśli Ty mu się stałaś "bliska", to może kiedyś stworzycie coś na kształt związku. Rzeczywistość weryfikuje takie marzenia, nie człowiek.
 2. oreore

  Niby rozerwani

  Możliwe, że to wyłącznie Twoje fantazje :D
 3. Masz siebie, a to jest najważniejsze. Żaden człowiek nie jest w stanie dokonać takiego cudu, żeby nagle zwiększył się w Tobie "zapał do pracy", skoro teraz go nie masz (tego zapału :D). Opieranie się w życiu na swoich słabościach , konkretnie na innym człowieku, może Cię bardzo rozczarować. Dlatego lepiej odkryć w sobie wszystko to, co tam naprawdę siedzi:D a jeśli praca, którą wykonujesz jest dla Ciebie ciężarem, to zrób wszystko żeby podnieść swoje kwalifikacje, i zmień ją na taką, która dodaje skrzydeł. Powodzenia )))
 4. oreore

  czy to depresja

  Pewnie powiem coś prozaicznego, ale uważam, że biadolenie i siedzenie w domu niczego nie zmieni. Zmiany dokonuje się poprzez czyny, nie słowa. Może więc warto od dzisiaj zrobić coś dla siebie i wyjść z domu by podziwiać inną przestrzeń, niż tą do której jesteś przyzwyczajony w swoich czterech kątach. Możliwości masz wiele: rower, spacer, kino, rolki, pływalnia...Zrób wreszcie coś, co lubisz lub coś, czego nie robiłeś dla siebie od dawna. Ta zmiana spowoduje, ze poczujesz się lepiej. Każdego dnia warto korzystać z tego, co ma się właściwie pod ręką i wreszcie, uśmiechnąć się do siebie bo na świecie miliony ludzi ma naprawdę gorzej od Ciebie.
 5. oreore

  Jak zagaić do dziewczyny

  To naprawdę nie jest trudne. Powiedz jej, że chciałbyś się z nią spotkać. Że to ważne dla Ciebie. Ustalcie miejsce spotkania, jakieś neutralne. Jest ciepło, więc nie powinno być z tym kłopotu. Uśmiechnij się, i do dzieła :) Szkoda życia na rozmyślania, kiedy może być pięknie, a jak odmówi, to też nie koniec świata. Powodzenia
 6. Koniecznie idź na ponowne badanie do innego lekarza. Warto o siebie zadbać i mieć komfort istnienia i słyszenia. Nie wolno bagatelizować takiego problemu bo może być jeszcze gorzej.
 7. oreore

  Jak zagaić do dziewczyny

  To zrób to. W czym widzisz problem?
 8. oreore

  Jak zagaić do dziewczyny

  Zapraszanie "na kawę " jest ryzykowne bo nie każdy kawę lubi lub znosi :) Zagaić wypada tak, żeby nie wyglądało to na handel niewolnicami - a więc ,taktownie. Zagajanie źle kojarzy się z podawaniem nieznajomemu nr telefonu i umawianiem na kawę. Wymyśl lepszy pretekst, jeśli naprawdę zależy Ci na poznaniu tej kobiety. Chyba, że chodzi o szybki kontakt, i niezobowiązującą znajomość.
 9. W miłości nie ma miejsca na dominację. Miłość , to nie gra pozorów, to nie wyścig, kto ma coś lepszego, kto jest ważniejszy. Miłość to harmonia, a nie dominacja.
 10. oreore

  obudziłam się

  Możesz się nie doczekać :D
 11. oreore

  Czy naprawdę

  Przeczytałam cały temat i zgadzam się z autorką. Od dawna panuje na tym forum bylejakość, a tworzą je osoby z zaburzeniami osobowości i wynaturzeniami. Żaden człowiek z ugruntowaną psychiką, zdrowy psychicznie, nie będzie zabawiał się w anal bowiem wie, że to nie wyjdzie mu na dobre, a wypadający od/by/t, nie jest pociągający ani dla oglądającego, ani dla właścicielki. Bezpieczniej więc nie próbować tego, co w fantazjach mężczyzn( i tylko w ich fantazjach) jest lepsze, zdrowsze, bezpieczniejsze. do tego, który tak zaciekle udziela się w tym i innych tematach o analu: daruj sobie swoje bezmyślne komentarze bowiem nie jesteś w stanie udowodnić swoich wypowiedzi żadnym naukowym, medycznym podręcznikiem. I, na koniec: tematy erotyczne, mają swój dział. Mam nadzieję, że tam nie tylko docenią twoją wiedzę na przedstawiane tematy, ale także będziesz miał po prostu popisać sobie z kimś na twoim poziomie. Uszanuj też pogląd, że nie wszyscy muszą lubić to, co ty )))
 12. Kobieto czy Ty przynajmniej zdajesz sobie sprawę, kto czyta Twoje słowa?
 13. "Jesteśmy ze sobą 10 miesięcy. Bardzo się kochamy i jest nam ze sobą wspaniale." -no wiesz, za "propozycję" którą zaproponował, zastanowiłabym się, czy na pewno "bardzo się kochacie". Swoją drogą, zastanawia fakt, dlaczego ten mężczyzna potrzebuje koniecznie innej formy seksu? Niedopieszczony w dzieciństwie, czy może marzenie o innym mężczyźnie :D
 14. Brzmi jak groźba :D Myślę, że autorce chodzi o TV TRWAM :D )))
×