Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja siostra znow spotyka sie z czarnym

Polecane posty

Gość gość

Jak jej wytlumaczyc ze zwiazek z czarnoskorym to zly pomysl, juz kiedys spotykala sie z czarnoskorym a pozniej plakala ze ja zdradzal, teraz znow pzygadala sobie ciemnoskorego, oni sa niewierni, oszusci, czesto dilezy, lepij trzymac sie od takich z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten czarny nie ma przypadkiem siostry ? Puknąłbym taką czekoladkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma siostre ale w usa, a ten przywlokl sie do Pl niby studiowac , a zawraca glowe siostrze, najchetniej pognalabym go skad przyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mogę pukną ciebie , niech stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknij sie w glowe, ja mam dopiero 20 lat, jestem czysta, trxymam dziewictwo dla meza,, nie w glowie mi szalenstwa, musze ukonczyc studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten mąż będzie trzymał czystośc dla Ciebie? co za naiwność :o a czarnucha lepiej pogoń jak najszybciej. nei dość że to wstyd dla was, to jeszcze ją p******* zdradzi i oszuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wazne czy spotkam takiego co bedzie prawiczkiem, ktory mi sie spodoba, czy bedzie moim mezem, ja narazie mam taki zamiar, ale moim priorytetem jest skonczyc studia stomatologiczne, podjac prace, rodzina ciagle odradza siostrze zeby zerwala z tym czarnym, ze to nie dla niej, do domu go nie wpuszczamy, ale spotykaja sie na uczelni, na miescie, u niego, zal mi jej nie chce zeby cierpiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×