Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość84

Moja szwagierka jest skąpa do przesady

Polecane posty

Gość gość84

córka wczoraj była u niech juz porze po obiadowej, u nas jednak zawsze jest 2h po obiedzie jest podwieczorek i szwagierka tez swoim dzieciom daje i wiecie co ona im dala? Pomidory pokrojone i papryke czerwoną i żółtą:O Jak to zobaczylam to sie zalamalam i pytam to tym sie maja dzieci najesc, a ona, że jest lato cieplo i przed kolacja jej dzieci jedza tylko warzywa lub owoce. Ja jak jej dwójka była u mnie to zrobilam kanapki z warzywami, potem bagierki z serem i szynka a ona dzieciom daje kawalki pomidorow i papryki? Teraz sie juz nie dziwie tesciowej ze uwaza ja za dziwka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz z deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trollujesz, proszę powiedz, że trollujesz. A jeśli nie to jestem po stronie szwagierki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 nuuuuuuuuuuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat juź był..O bratowej ktòra obiadu dziecku nie dala bo ziemnakòw zabrakło... Co za debile:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
a uwazasz zeto fer ze ja zawsze jak dzieci jej sa u nas to sie staram je ugoscic a ona jak my przychodzimy (rzadziej do nich moje dziecko chodzi) to taką chałe odwala? Nie wspomne juz o tym jakoszczedza w innych sytuacjach. Robila swoje imieniny to dostalismy do jedzenia tak tanie zarcie ze uwierz mi ze plulabys nim chyba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to skoro ona taka jest to masz dwa wyjścia albo zniżyć się do jej poziomu gdy ona was odwiedza. Albo robić tak jak robiłaś i być ponad to. Ja z doświadczenia wiem, że lepszy jest dobry przykład. Ale to już moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to skoro ona taka jest to masz dwa wyjścia albo zniżyć się do jej poziomu gdy ona was odwiedza. Albo robić tak jak robiłaś i być ponad to. Ja z doświadczenia wiem, że lepszy jest dobry przykład. Ale to już moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to skoro ona taka jest to masz dwa wyjścia albo zniżyć się do jej poziomu gdy ona was odwiedza. Albo robić tak jak robiłaś i być ponad to. Ja z doświadczenia wiem, że lepszy jest dobry przykład. Ale to już moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoło wróć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na wsiach zabitych dechami uzywają zwrotu s z w a g i e r , słabe to jest nie ośmieszaj się kaleczysz język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po stronie szwagierki, mądra matka z niej , dzieci nie powinno sie przekarmiac a warzywa sa bardzo dobrym podwieczorkiem. Moje dzieciaki jedzą tylko śniadanie i obiad. a kolacji nie jedzą nigdy a sa zdrowe i inteligentne , Jestes jakas prymitywna i czepiasz sie a każdy ma prawo do własnego stylu zycia i nic ci do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu tematu mysalam ze szwagierka zrobila cos strasznegl i dala dzieciom slodycze na podwieczorek.autorko co w tym zlego ze dala warzywa,po co ma przekarmiac dzieci przed kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×