Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muzyka do medytacji

Polecane posty

Gość gość

Czy są tutaj Panie, które medytują? Czy korzysta któraś z was z muzyki do medytacji? Czy taka muzyka faktycznie pomaga wejść w stan głębokiej medytacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mnie muzyka do medytacji pomaga się skupić także jak masz problemy to polecam muzykę do medytacji. To co powyżej polecają jest dość znane, sam mam jedne z otworów GErelaxis i świetna sprawa także warto w nie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłem wczoraj - od razu po płatności przez Bank przez dotpay dostałam wszystko na maila - nagrania naprawdę super- medytacja z nimi jest znacznie głębsza. Ta muzyka do medytacji naprawdę świetnie działa a w szczególności to nagranie dotyk serca azji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna próbka tej muzyki do medytacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie przejmuj sie i rob swoje spelniaj se marzenia w d***e oni te s*******ny ja ci mowie ze kopniaka im i za marzeniami 111 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj doszło mi GErelaxis za pobraniem - świetna ta muzyka do medytacji - moja poranna medytacja bardzo udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odsłuchałam tylko próbkę ale faktycznie ciekawie to wygląda jeśli chodzi o muzykę do medytacji - jeszcze jakieś opinie bo jestem wstępnie zainteresowana tymi nagraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne te nagrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka muzyka do medytacji podobno pomaga nie tylko wejść w stan medytacji ale i świetnie się relaksować bo jest to typowa muzyka na delikatnych dźwiękach, które specjalnie dobierane sa w ten sposób, żeby przynosiły ukojenie dla naszego ciała i umysłu :) Ja sama korzystam z tego typu muzyki do medytacji i bardzo jestem z niej zadowolona - polecam każdemu kto chce poczuć co tak naprawdę daje medytacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka relaksacyjna mi bardzo pomaga w odzyskaniu harmonii i spokoju ducha. Szczególnie przy medytacji jest to świetne rozwiązanie. Przeczytałam, że bardzo dobre efekty przynosi GErelaxis i potwierdzam te opinie. Jeśli chodzi o realizację zamówienia, to miałam problem , który wystąpił po stronie banku, jednak szybko i profesjonalnie rozwiązaliśmy ten problem z konsultantem dzięki czemu mogłam cieszyć się świetną muzyką do medytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również dużo słyszałem na temat muzyki relaksacyjnej GErelaxis, początkowo byłem sceptycznie nastawiony ale do spróbowania namówili mnie przyjaciele i to była świetna decyzja. Teraz już umiem się zrelaksować i odpocząć, a muzyka relaksacyjna, którą proponuje firma GErelaxis jest fenomenalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×