Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosjanie to nie Putin

Na MŚ w siatkówce wygwizdano rosyjską reprezentację

Polecane posty

Gość Rosjanie to nie Putin

Aż mi szkoda tych zawodników. Moim zdaniem nieładnie się zachowaliśmy jako gospodarze, przecież ci biedni siatkarze nie mają nic wspólnego z Putinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo było na eurowizji, ja też tego nie rozumiem i żal mi tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanie to nie Putin
Jeszcze był taki przypadek na mundialu w piłce nożnej, jak świecono laserem po oczach bramkarza, ale nie wiem czy to ma jakiś związek z sytuacją polityczną. Naprawdę żal mi Rosjan, bo są oni ofiarami swojego rządu. W dodatku to bardzo mili ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym laserze też słyszałam, ale to często robią każdemu bramkarzowi, ludzie są paskudni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego tu nierozumieć...? zachodni świat sieje we wszystkich mediach propagandę antyrosyjską i to jest ich zamierzony effekt... a że ogromna wiekszość ludzi to całkowicie bezmyślne cymbały to działaja tak jak ich prasa i telewizja wytresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....szykują nastroje pod 3 wojnę swiatową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanie to nie Putin
Akurat ta ''propaganda'' jak ją tutaj ktoś nazwał, nie jest antyrosyjska, ale antyputinowska, tyle że cierpią ludzie. Nie rozumiem, dlaczego wygwizdano siatkarzy, piosenkarki, zwykli ludzie są obrażani, a zachodni politycy podają Putinowi rękę, jak np. Merkel podczas finału mundialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Akurat ta ''propaganda'' jak ją tutaj ktoś nazwał, nie jest antyrosyjska, ale antyputinowska" odp. to bez znaczenia. chodzi o to żeby zachęcac ludzi do strzelania do rosjan na nadchodzącej wojnie , a niekoniecznie do samego putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to się Rosjan robi żal jak na nich patrzę, bo tacy brzydcy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×