Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nabrałam pewności siebie ludzie mnie zupełnie inaczej traktują

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem do końca skąd ta przemiana, ale teraz widzę, że pewność siebie to podstawa w życiu. Albo trzeba sobie znaleźć kogoś pewnego siebie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Sama tez chciałbym nabrac pewnosci siebie. Jest juz lepiej niz np w gimnazjum czy lo. Koncze studia i zaczynam nowe. Pewnosc siebie bardzo by mi sie przydala. Jak tego dokonalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz, dziekuje za uznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej podszywie, czego Ci brak w życiu, że zyskujesz to podszywając się? :) Poczytałam czyjegoś bloga o ludzkiej psychice i przestałam się przejmować ludźmi, teraz np. długo utrzymuje kontakt wzrokowy, nie unikam go nigdy bo to sprawdzian siły psychicznej. Jak gdzieś wejdę to pierwsza badam otoczenie. Jak ktoś jest agresywny to tym bardziej się na niego patrzę. Brak stresu związany z otoczeniem tj. odblokował moją inteligencję wśród ludzi i potrafię komuś przygadać jak rzuci mi jakąś złośliwą uwagę, gdy odpieram takie złośliwości to oni mnie bardziej szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze moze masz jeszcze tego bloga albo jakas podobna stronkę o psychicr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni88
Nie jestem autorką, ale znam taką stronkę. Jest skierowana do mężczyzn, ale dziewczynom też może pomóc. Wpiszcie w google: bold and determined (to będzie blog). Można można użyć translatora google do przetłumaczenia:) Dobry i mocny jest wpis "how to cure depression the old fashioned way", nawet dla tych co depresji nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa przeczytalas - pstryk- następnego, k...wa, dnia juz stałaś sie wymiataczką pewności siebie, co? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni88
Do kogo mówisz, osobo od "pstryka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to ja autorka. Jako ze już nabrałam pewności siebie wiem jak to działa, zaraz wejde na tego bloga i poczytam czy jest przydatny czy wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego swojego z ktorego sie uczylas podeslessz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nice one jeśli chodzi o tego angielskiego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Google tłumacz? Chyba wolne żarty :P Oto próbka "tłumaczenia" tej strony "Jak Conquer Strach Sukcesu (Rock & Roll Wersja) Ale słuchaj chłopaków, jestem 32. Zmarnowałem moje prime lat twórczej jako manekina niewolnikami płac. Dlaczego nie mogę wykonywać muzykę? I nie słuchać moich jelit. Nie wierzyłem w siebie i zrezygnowałem. Proste. Lekcja. " Nawet tak proste sformułowanie jak "I'm 32" jest tłumaczone jako "jestem 32" zamiast "mam 32 lata" :P szkoda czasu na czytanie tego bełkotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestn podszywem i juz jakis czas tu czaruje takie panienki jak ty zeby nie beczaly po katach uznalem to za docenienie moich zdolnosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
google tłumacz jest ok, jak chcesz przetłumaczyć jeden wyraz albo posłuchać jak coś się wymawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze jest ok ostatnio tlumaczylem fraze kurzy mozdzek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polskiego to lepiej nic nie tłumaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×