Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M1000

Nadmiar skóryna brzuchu po odchudzaniu

Polecane posty

Gość M1000

Zawsze byłam „puszysta”, próbowałam mnóstwo diet, ale ciągle bezskutecznie. W końcu po długich ćwiczeniach oraz wielu wyrzeczeniach schudłam 42kg. Odniosłam sukces,a przynajmniej tak mi się przez chwilę wydawało. Niestety po pokonaniu jednego problemu, pojawił się następny-duży fałd skóry na brzuchu, który przypomina wiszący fartuch. Staram się go ukryć ciuchami (workowate bluzy, wysoko podciągnięte spodnie). Jak patrzę w lustro, czuję do siebie obrzydzenie. Wyjście na plaże czy basen jest dla mnie prawdziwym koszmarem, ze wstydu mam ochotę zapaść się pod ziemię. Czy poprzez ćwiczenia mogę się pozbyć obwisłej skóry, a może jakaś specjalna dieta. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz do wybor****irurgię plastyczną lub zabiegi radiofrekwencji RF w salonie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1000
na czym polega chirurgia plastyczna w takim wypadku i gdzie wykonywane są takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadmiar skóry usuwany jest chirurgicznie, a reszta zszywana. Czasem trzeba też przesunąć pępęk na inne miejsce. Wpisz w wyszukiwarke chirurgia plastyczna brzucha, to na pewno coś znajdziesz, bo nie wiem skąd jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_
a dokładniej jak to wygląda? ile czasu trzeba być w szpitalu? gdzie są blizny? po jakim czasie można wrócić do pracy i sportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga___M
Operację miałam 2 tata temu. Na początku byłam na konsultacji, doktor powiedział co planuje mi zrobić. Zdecydowałam się na odsysanie tłuszczu powyżej pępka, obcięcie fałdu skóry poniżej pępka i wyszczuplenie tali poprzez zszycie mięśni na środku brzucha. Na operację przyszłam po ok 2 tygodniach, operacja w ten sam dzień, w klinice byłam 3 dni. blizna chowa się za majtkami. Do pracy wróciłam po 2 tygodniach, na basenie byłam po 2 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie operacja była jak u olgi__M. Mój brzuch wyglądał okropnie – 3 ciąże, 3 cesarki do tego rozstępy.... Zagłębiona blizna po cesarkach przez którą przewieszała się luźna skóra z rozstępami – masakra jakaś. Czułam się mało kobieca. Sukienki i obcisłe bluzki odpadały, na plaże lub basen tylko w stroju jednoczęściowym. W sypialni...mój mąż zawsze mówił mi, że mu to w ogóle nie przeszkadza, ale ja znacznie lepiej się czułam kiedy byłam w koszulce. Bardzo dziękuje mojemu doktorkowi!!! Jest super! dr Śliwiński potrafi zdziałać prawdziwe cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałam podobny "brzuch". Przetestowałam masaże, podszczypywanie skóry, polewanie zimną i ciepłą wodą na zmianę i kilka kremów - efekt - w zasadzie to brak efektu. Operację miałam zrobioną przez prof. Prowansa. Od operacji upłyną już prawie rok i brzuszek wygląda bardzo ładnie. Znowu mogę nosić biodrówki i dopasowane koszulki. pozdrawiam Nemo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jedyne wyjście to operacja ale to spory koszt niektóre kliniki robią to na kredyt, warto popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGaTek8
I mnie to czeka. Ja po jednej ciąży za to ogromnej. Skóra bardzo nie wisi, ale ma strukturę pomarańczy i brzuszek dostaje przez rozstęp mięsni. Boje się tej operacji bo cesarkę zle zniosłam, długo wracałam do siebie a to podobno jeszcze gorzej. Ale po weekendzie czerwcowym nad morzem jak widziałam mnóstwo mam z dziecmi i normalnymi Na razie idę na konsultację. Jestem ciekawa co lekarz powie na mój brzuch. Czytałam tez ze niektóre kobiety operację na mięśniach brzusznych robią endoskopowo. Tylko w moim przypadku zastanawiam się, czy po tym jak mięsnie wrócą na miejsce i narządy wew to czy ta skóra nie zwiśnie. No nic, długa jeszcze droga przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×